Najmodniejsze paznokcie na lato 2020 – na jaki manicure postawić?

Jaki jest najmodniejszy manicure w tym roku

Każdy sezon to nowy trend. Co przyniosło nam lato? Jakie paznokcie będziemy nosić w te wakacje? Inspiracji jest mnóstwo! Przede wszystkim liczy się dziś kolor! Jest on teraz modny także w, wydawać by się mogło, klasycznym frenczu. To co, gotowi na nowe stylizacje?

 

Kwiatowo
W tym sezonie nie ograniczamy się do prostoty i minimalizmu. Na paznokciach mają wylądować motywy kolorowych kwiatów. Barwne łąki wprawiają w romantyczny nastrój, dodają całej stylizacji dziewczęcego uroku. Trzeba przyznać, że to jeden z wiodących gorących trendów tego lata! Najpopularniejszy to taki, w którym płytki malujemy odcieniem nude, umieszczamy na nim kwiatowe wzory, a następnie całość pokrywamy przezroczystym lakierem/topem.

 

Wielokolorowość
To trend, który spodoba się osobom niezdecydowanym na jeden odcień. Daje możliwości pobudzenia kreatywności w łączeniu różnych barw. Możemy każdy paznokieć pomalować w innym kolorze, zachowując jednak jakiś system. Dobierajmy do siebie pasujące odcienie.

 

paznokcie


Kolorowy frencz
Tym razem zamiast białych pasków mają być kolorowe. Najlepsze to te odcienie, które są intensywne, soczyste i pełne wyrazu – neonowe. Miłośniczki pasteli też będą zadowolone – te barwy również mogą stanowić motyw manicure’u francuskiego.

 

Gwiazdki, gwiazdeczki
Jeśli nie lubisz wzoru kwiatów na paznokciach, może spodobają Ci się gwiazdy? Możesz stworzyć na płytkach całe konstelacje. Stwórz je podobnej zasadzie, jak manicure z kwiatkami – użyj odcienia nude, a wszystko zakryj przezroczystą warstwą.

 

Podążacie za modą? Lubicie korzystać z sezonowych trendów? Który z tych paznokciowych najbardziej przypadł Wam do gustu? Pamiętaj, że za każdym razem, gdy będziesz chciała stworzyć piękną modną stylizację, musisz się liczyć z osłabieniem płytki przez lakiery. Dlatego zainwestuj w dobre odżywki do paznokciktóre zabezpieczą je przed uszkodzeniami, osłabieniem. Pomogą także w regeneracji i nasycą płytki cennymi minerałami oraz witaminami.

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz