Suwalczanin skatowany przez nieletniego obywatela Ukrainy

Ciężko pobitego mężczyznę z licznymi urazami głowy znaleziono na początku października w Suwałkach

 

Ciężko pobitego mężczyznę z licznymi urazami głowy znaleziono na początku października w Suwałkach. W sprawie zatrzymany został nieletni obywatel Ukrainy. 

 

Do zdarzenia doszło w nocy z 2 na 3 października. Z nieoficjalnych informacji wynika, że skatowanego 21-latka na podmiejskich polach znalazł przechodzień spacerujący z psem. Poszkodowany nie miał przy sobie żadnych dokumentów i był w takim stanie, że nie można było go zidentyfikować. Mężczyzna widniał w bazie policyjnej więc ostatecznie udało się go zidentyfikować po odciskach palców. Sprawcą miał być 16-letni obywatel Ukrainy. 

 

Sprawa trafiła do Wydziału Rodziny i Nieletnich w Sądzie Rejonowym w Suwałkach. Podejrzany, nieletni Vladyslaw L. został zatrzymany i przebywa w schronisku dla nieletnich. Czyn został zakwalifikowany z Art. 13 &1 Kodeksu Karnego jako usiłowanie zabójstwa. Nie ma wyznaczonej daty rozprawy. Jak poinformowała Ewa Radzewicz z Sądu Okręgowego w Suwałkach, obecnie zostały zlecone opinie biegłych w tej sprawie. Do tematu wrócimy. 

 


Foto: KMP Suwałki

21 Komentarzy

jak ważny powód może być , żeby skatować człowieka??? włącz myślenie. kata wzięliśmy pod skrzydła :( tego bydlaka wysłać na ukrainę do więzienia, nie trzymać i  nie karmić w Polsce

Trzy tygodnie temu jeden z młodych przedstawicieli naszych "nowych przyjaciół"(7 klasa) napisał w jednej z podstawówek, na tablicy słowa "Stepan Bandera". Sprawa zakończyła się wizytą matki i niczym więcej.

"Kochajmy ich. Może szybko odejdą"

wdzięczność i podziękowanie? W sumie, to niska cena za brak ruskich czołgów pod Suwałkami ¯\_(ツ)_/¯

A Suwałki to w twoim mniemaniu koło Krymu się znajdują?
Putin chce mieć korytarz lądowy do Krymu, więc co to za brednie o czołgach pod Suwałkami?
Białoruskie czołgi też Ci przeszkadzają? To może jedź na tą Ukrainę i pomóż im walczyć jak to takie ważne dla Ciebie, zamiast powtarzać bajki rozsiewane przez niektórych "naszych" polityków?

Proszę sprawdź co oznacza słowo sarkazm. Nie potrzebujemy tutaj ani ukraińców ani rosjan chociaż patrząc po tym co się dzieje i jak wygląda to niczym się od siebie nie różnią poza flagą.

Bogdan Staszyński

21/10/2023

Jak się sprowadza miliony nielegalnych imigrantów z obcej cywilizacji, to należy się liczyć z konsekwencjami. Winna jest wyłącznie polskojęzyczna władza.

zatrzymali się na etapie swojego guru, ludobójcy stepana. Takich omijać z daleka a wręcz szczuć psami. Nie nadają się do cywilizowanego kraju, niestety ale w większości to zdemoralizowana dzicz.

Że nie wspomnę o gazetach zamiast papieru toaletowego który po podtarciu zada składa się u nich w wychodku do kosza bo "rury zatyka"...

głos_rozsądku

21/10/2023

Oceniacie cały naród przez małoletniego bandytę. Takich pełno jest we wszystkich narodowościach.

Mamy niepowtarzalną okazję nawiązać wieloletnią przyjaźń pomiędzy naszymi narodami to jest niedoprzecenienia. Może jeszcze przyjdzie nam razem odpierać atak ruskich.

Młodego do pierla i niech tam gnije.

Ich liderzy/doradcy ich prezydenta już otwartym tekstem mówią że ta nasza wielka przyjaźń to się zakończy po wojnie i że będziemy ostro ze sobą konkurować...
Pomijając już to że Bandera to ich wielki bohater i na tej wojnie on, jego zawołania i jego flagi wyrosły na ogromną legendę Ukrainy, a Ty o jakiejś wspólnej walce mówisz...
Z kim jak Ruskie po zakończeniu tej wojny za drugą Koreę Południową będą robić bo przemysł pada, imigrantów sprowadzają sobie w miejsce swoich co im giną na polach Ukrainy, post Sowieckie magazyny opróżnili to czym Ci nasi politycy nas właściwie straszą i skoro oni tacy groźni to czego połowę naszego sprzętu oddali wyznawcą wrogiego nam Bandery?!

Mamusia tego małego "Banderowca" jest konsultantką ds. ukraińskich  dzieci. Tatuś, "były" oficer ichniejszej armii. Teraz stolarz.

Co tu jeszcze można dodać?

Dodaj komentarz