Festiwal Smaków Food Trucków wkrótce zawita do Suwałk

Festiwal Smaków Food Trucków ponownie zawita do Suwałk

Już 26 i 27 czerwca Festiwal Smaków Food Trucków ponownie zawita do Suwałk. To wyjątkowa okazja, by spróbować przepysznych dań z różnych zakątków świata.

 

Przy Galerii Plaza zaparkują mobilne restauracje. Przyjadą z wielu miast, by ponownie zabrać gości wydarzenia w kulinarną podróż. Jeśli ostatnio nie udało się Wam wyruszyć w dalekie wakacje, to nic straconego. Nie opuszczając miasta możecie poznać smaki Belgii, Meksyku czy Azji.  Gdy rozpoczyna się astronomiczne lato, mobilne restauracje przemierzają Polskę wzdłuż i wszerz. Ponownie trafią i do Suwałk, gdzie serwować będą m.in. azjatyckie pierożki dim sum, soczyste burgery, pulled pork, burrito, tajskie wrapy czy hiszpańskie churrosy. Zapowiada się wyjątkowo smaczne wydarzenie.

 

Jak co roku organizatorzy stawiają na jakość, różnorodność i bezpieczeństwo. Wystawcy, którzy biorą udział w Festiwalu Smaków Food Trucków działają z pasją i wkładają w swoje potrawy dużo serca. Są przekonani, że wysoka jakość składników to klucz do zadowolonych klientów.  Jeśli jesteście spragnieni typowej streetfoodowej kuchni, to doskonale, bo na pewno nie zabraknie burgerów w coraz to nowszych odsłonach czy belgijskich frytek. Jeśli jednak macie ochotę także na kuchnie z odległych zakątków świata to Wasze podniebienia zadowolą specjały kuchni azjatyckiej i meksykańskiej. To nie wszystko! Po solidnym posiłku, obowiązkowo nadchodzi czas na deser! W foodtruckowych menu znajdą się m.in. churrosy, czyli hiszpański odpowiednik naszych pączków, podawany z nutellą, cukrem pudrem i cynamonem.

 

Ze względu na pandemię, wszyscy wystawcy zobligowani są do przestrzegania aktualnych obostrzeń dotyczących gastronomii. Potrawy będą przygotowywane z zachowaniem reżimu sanitarnego. Organizatorzy dokładają wszelkich starań, by pobyt na wydarzeniu był bezpieczny i komfortowy. Chcecie wiedzieć więcej? Koniecznie dołączcie do strony wydarzenia, gdzie poznacie szczegóły dot. wystawców, zasad bezpieczeństwa i będziecie mogli wziąć udział w wyjątkowo smacznych konkursach! Strona wydarzenia: www.facebook.com/events/586287855684825

 

  • Co? IV Festiwal Smaków Food Trucków w Suwałkach
  • Gdzie? Centrum Handlowe Suwałki Plaza
  • Kiedy? 26-27 czerwca w godzinach 12-21 (sobota) i 12-20 (niedziela)

 

zxcvb

 

 

Dodaj komentarz