119 km/h przez Płociczno

Zatrzymane prawko za przekroczenie prędkości

Suwalscy policjanci zatrzymali prawo jazdy kierowcy, który w obszarze zabudowanym przekroczył dozwoloną przepisami prędkość o 69 km/h. 

 

W środę (12.08) policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach w Płocicznie Osiedle zatrzymali do kontroli drogowej kierującego vw golfem. 53-letni mieszkaniec powiatu augustowskiego jechał w terenie zabudowanym z prędkością 119 km/h, przekraczając tym samym dozwoloną przepisami prędkość o 69 km/h. Policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy. Mieszkańcy tej podsuwalskiej miejscowości wielokrotnie wskazywali poprzez Krajową Mapę Zagrożeń Bezpieczeństwa zagrożenia związane z przekraczaniem dozwolonej prędkości na tym odcinku drogi. Policyjne kontrole są reakcją na te zgłoszenia, a ujawniane wykroczenia potwierdzają informacje uzyskane za pośrednictwem Mapy.

1 Komentarzy

Wigraszek

14/08/2020

Najwyższy czas by się  za tych po****w za kierownicami swoich aut dobrac się  do dupy i to jak najsurowiej !!!! Karać , karać i zabierac baranom prawo jazdy i konfiskatę na ten okres aut. Parkin strzeżony na policji i niech osły płacą , może takim sposobem nauczymy tych po****w kultury jazdy!!!!!!

Dodaj komentarz