Mechanik Działu Utrzymania Ruchu

Firma Salag – wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, listew przypodłogowych, paneli podłogowych i ściennych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii poszukuje osoby na stanowisko:

Zadania na tym stanowisku:

  • Naprawa, konserwacja i regeneracja urządzeń znajdujących się na produkcji
  • Naprawa maszyn produkcyjnych
  • Zlecanie zamawiania niezbędnych części i podzespołów do maszyn i urządzeń
  • Współpraca z działem konstrukcyjno – technologicznym
  • Dbanie o terminowe przeglądy techniczne używanych  maszyn i urządzeń

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne, minimum zawodowe
  • Umiejętność czytania rysunku technicznego
  • Zdolności manualne

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na  umowę o pracę, pełen etat
  • Godziny pracy 6:00-14:00 lub 8:00-16:00
  • Szkolenia wewnętrzne
  • Kartę Multisport
  • Dodatkowe ubezpieczenia
  • Zniżki pracownicze na produkty firmowe

Zapraszamy do złożenia swego CV.  Aplikacje z dopiskiem „ Mechanik”” prosimy przesyłać na adres hr@salag.com lub w dziale kadr Salag, ul. Szafirowa 5, 16-400 Suwałki.

Prosimy także o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych o następującej treści: Oświadczam, że zapoznałam/łem się, że Administratorem moich danych osobowych  jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5 i zapoznałam/łem się klauzulą informacyjną dla kandydatów na pracowników. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji w procesie rekrutacyjnym na stanowisko Mechanik.

Informujemy, że Administratorem danych osobowych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Prosimy o zapoznanie się z treścią Klauzuli Informacyjnej dla Kandydatów na pracowników, która dostępna jest pod adresem:    http://www.salag.com/site/files/resources/aktualno%C5%9Bci/obowi__zek_dla_kandydata.pdf