Pierwszy przegrany mecz Wigier w sezonie

Warmia Grajewo - Wigry Suwałki 2:1

W 23. kolejce piłkarskiej IV ligi Wigry Suwałki przegrały w sobotę (13.04) wyjazdowe spotkanie z Warmią Grajewo 1:2, notując tym samym pierwszą porażkę w sezonie 2023/24.

Wigry Suwałki nie wykorzystały szansy na odrobienie punktów do lidera tabeli. KS Wasilków zremisował swój sobotni mecz z Ruchem Wysokie Mazowieckie 1:1, co sprawiało, że drużyna z Suwałk w przypadku zwycięstwa zrównałaby się punktowo z liderem. Niestety w spotkaniu dwóch drużyn z czołówki tabeli górą byli jednak piłkarze z Grajewa. Biało-niebiescy wyszli na prowadzenie w 66. minucie gry po bramce Macieja Makuszewskiego, ale już cztery minuty później gospodarze wyrównali po strzale Edisona, a na pięć minut przed końcem regulaminowego czasu gry bramka Michała Domańskiego przyniosła zwycięstwo gospodarzom i pierwszą porażkę w sezonie Wigrom.

Po 23 kolejkach Wigry znajdują się na drugim miejscu w ligowej tabeli ze stratą już nie dwóch, a trzech punktów do wciąż prowadzącego KS Wasilków. W następnej kolejce suwalczanie zmierzą się przed własną publicznością z Krypnianką Krypno. początek spotkania na Stadionie Miejskim w Suwałkach w środę 17. kwietnia o godzinie 18:00.