Czesław Renkiewicz podsumował kampanię i liczy na głosy suwalczan

21 marca suwalczanie zdecydują kto będzie zarządzał miastem

 

W ostatnim dniu kampanii wyborczej urzędujący prezydent zorganizował w Parku Naukowo-Technologicznym konferencję prasową, podsumowującą ostatni dwa tygodnie oraz zachęcającą do wzięcia udział w niedzielnym głosowaniu. 

 

21 marca suwalczanie zdecydują kto będzie zarządzał miastem przez najbliższe pięć lat. Jak mówił w swoim wystąpieniu Czesław Renkiewicz, kampania przed drugą turą wyborów była krótka, ale dość intensywna. 

- Dwa ostatnie tygodnie pracy dały nam bogatszy obraz naszego miasta. Spotkania realizowane czy na Targowiskach Miejskich, czy pod suwalskimi sklepami, w zakładach pracy, czy też z mieszkańcami różnych osiedli, spowodowały że napłynęły do nas określone wnioski, oczekiwani oraz propozycje ze strony mieszkańców. Sam nigdy nie byłbym w stanie przeprowadzić tak intensywnej kampanii i te osoby, które są ze mną wykonały olbrzymią pracę. Skierowaliśmy do naszych mieszkańców taki list od prezydenta, proszący przede wszystkim o aktywny udział w wyborach samorządowych, o pójście i zagłosowanie na moją osobę, ale również o aktywność społeczną i obywatelską. Ta aktywność obywatelska w naszym mieście jest na trochę słabszym poziomie w stosunku do regionu i również całego kraju, czego doświadczyliśmy w ostatnich wyborach siódmego kwietnia. Ta frekwencja 42% jest słabsza niż w innych miejscowościach naszego kraju. Musimy zaktywizować nasze społeczeństwo i poprosić ich o aktywność. A ta aktywność przede wszystkim powinna być wyrażona poprzez udział w wyborach. 

Czesław Renkiewicz prosząc o głosy na swoja osobę deklarował, że wykorzysta swoją wiedzę i doświadczenie w kierowaniu miastem i zrealizuje wielu ambitnych planów zawartych w programie wyborczym. Na koniec wyświetlony został filmik z premierem Władysławem Kosiniakiem - Kamyszem, który w krótkim przemówieniu poparł kandydaturę Czesława Renkiewicz na prezydenta Suwałk. 

 

8 Komentarzy

Jak to Czesław bezpartyjny ? A kto przez wiele lat był aktywnym członkiem  PZPR ?

frekwencja jest winą kandydatów. Jeśli ktoś ma wyborców w poważaniu a tylko przy wyborach przypomina sobie o mieszkańcach to co tu się dziwić....

Nigdy tego dziada won Czesiek do seniorów i krzaków

suwalczanin

20/04/2024

Połowa głosów oddana na tego nieudacznego kandydata pochodzi od pociotków i znajomków obsadzonych w miejskich instytucjach. Gdzie nie spojrzeć to znajomi Ceśka lub różnej maści wiejskie pociotki.

Dodaj komentarz