Lipiec
3
piątek
godzina:
18:00

Elektro odyseja z Kariną i SiapaBum. Retransmisja koncertu

Bezpłatne
data zakończenia:
Online

 

Karina (Karina Sosnowska) i SiapaBum (Maciek Łoziński) zabiorą Was w muzyczną podróż. Ten kolektyw didżejski, w którego skład wchodzi dwóch DJi oraz team wspierających (m.in. graficzka #BLER) zgodnie idzie w życiu pod prąd. Każdy z nich jest indywidualistą, ale na scenie doskonale się dopełniają.

 

piątek, 3.07.2020, godz. 18.00
kanał YouTube

 

SiapaBum to dj z długim już stażem (gra i organizuje imprezy od 2011 roku, wcześniej w Warszawie założył Electrocapital). Lubi odkrywać muzyczne perełki, dokopywać się do zapomnianych gatunków i wyciskać z nich świeże brzmienia, zaskoczyć ich niespotykanym połączeniem. Jako DJ obraca się w kręgach elektroniki tanecznej – od majestatycznie kroczącego nu-disco po euforyczny happy hardcore, od minimalu po industrial, od Kraftwerku po Aphex Twin. Zawsze bardzo syntetycznie. Prywatnie zatacza dużo dalsze muzyczne kręgi, a kiedy nie skupia się na muzyce, pcha do przodu Robotix – zespół programistów i eksperymentuje w sadzie i ogrodzie.

 

Karina, wcześniej Karihari, to Djka, która zaczynała już w podstawówce grając z kaseciaków, ale poważnie podeszła do sprawy prawie cztery lata temu, kiedy w suwalskim Kominie zapoczątkowała Wielką Noc Party cykl imprez propagujących muzyką elektroniczną. Została okrzyknięta Matką Boską Dyskotekową. Po mistrzowsku łączy znane i nieznane dyskotekowe tematy z techno bitem. Jej krąg zainteresowań to również takie gatunki jak minimal, house, d&b czy elementy etno. Karina jest również artystą plastykiem i pedagogiem oraz działaczem społecznym.

 

Kalendarium