W Suwałkach czuć już święta

Rożświetlenie świątecznych ozdób na placu Marii Konopnickiej

Suwałki są już przyozdobione na zbliżające się święta Bożego Narodzenia. W poniedziałek (06.12) na placu Marii Konopnickiej władze miasta oficjalnie rozświetliły miejską choinkę i świąteczne ozdoby.

 

Miasto od dziś jest już w świątecznej oprawie. Tradycyjnie już w Mikołajki rozbłysły ozdobny nie tylko na na Placu Marii Konopnickiej ale też w całym mieście. To jednak właśnie na placu odbył się główne uroczystości podczas których zebrani mogli nie tylko podziwiać kolorowe ozdoby i miejską choinkę, ale również etiudę taneczną w wykonaniu Studia Tańca RADOŚĆ z SOK oraz występ wokalny zespołu i solistów Studia Piosenki ŚWIETLIK. Na najmłodszych mieszkańców naszego miasta czekały dodatkowo słodkie upominki.

- Wszyscy powoli zaczynamy żyć już nadchodzącymi świętami dlatego dziś rozświetlimy miejskie dekoracje. Aby było radośniej, piękniej. Nakłaniam szczególnie tych starszych mieszkańców, aby również zadbali o swoje obejścia, balkony i domy jednorodzinne, gdyż wkrótce ogłoszę po raz kolejny konkurs pod nazwą "Jest taki świąteczny czas". Wszystko po to, aby miasto było pięknie udekorowane i na święta Bożego Narodzenia i na Nowy Rok - mówił Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk. 

 

1 Komentarzy

Tojfelus

07/12/2021

Ostatnio był artykuł o gigantycznych wzrostach cen za energię... Ale kto bogatemu zabroni. 

Dodaj komentarz