Basen w SP 10 będzie gotowy we wrześniu

Coraz bliżej ukończenia jest przebudowa basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach

 

Coraz bliżej ukończenia jest przebudowa basenu w Szkole Podstawowej nr 10 w Suwałkach. Inwestycja ma zostać oddana do użytku we wrześniu. 

 

Suwalski Ratusz poinformował w środę (10.04), że przebudowa i remont basenu w Szkole Podstawowej nr 10 wkroczył w decydującą. Inwestycja warta 16 milionów złotych zostanie oddana do użytkowania uczniom oraz mieszkańcom Suwałk we wrześniu tego roku. 

- Basen został tak zaprojektowany by z dwóch wypłyconych torów mogły korzystać małe dzieci, które dopiero uczą się nauki pływania. Pozostała niecka posiada odpowiednie zagłębienie by mogły się na niej odbywać rywalizacje w ramach zajęć szkolnych. Chciałbym, żeby obiekt po godzinach pracy szkoły był dostępny dla wszystkich mieszkańców  – przekazał Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, który wizytował obiekt.

Inwestycja w Szkole Podstawowej nr 10 zakłada kompleksowy remont basenu o wymiarach 12,5m x 25m wraz z przebudową zaplecza szatniowo-sanitarnego i pozostałej infrastruktury. Koszt tych prac to 16 milionów złotych. Miasto na ten cel pozyskało dofinansowanie z funduszu Polski Ład. Poniżej znajdują się również zdjęcia z tej inwestycji.

 

2 Komentarzy

Czesiek to nie ma wstydu przy tym remoncie pracowali ludzie na czarno bez umów ubezpieczenia 

Dodaj komentarz