Kobieta znęcała się nad 84-letnią matką

Do policyjnego aresztu trafiła 61-latka z Suwałk

 

Do policyjnego aresztu trafiła 61-latka z Suwałk, podejrzana o znęcanie się nad rodziną. Kobieta wszczynała awantury w czasie których krytykowała, ośmieszała i ubliżała matce. Wyganiała też staruszkę z mieszkania, uderzała ją i popychała.

 

Do suwalskiej Komendy Policji wpłynęło zgłoszenie o awanturze na osiedle Północ. Wzywająca pomoc kobieta powiedziała, że córka ją popchnęła. W mieszkaniu do którego weszli policjanci przebywała wystraszona 84-latka i jej 61-letnia córka. Mundurowi zastali tam porozrzucane przedmioty, które niszczyła córka będąc pod wpływem alkoholu. Jak ustalono, 61-latka już wcześniej wszczynała awantury w czasie których krytykowała, ośmieszała i ubliżała matce. Wyganiała też staruszkę z mieszkania, uderzała ją i popychała. 

 

Policjanci wdrożyli procedurę ,,Niebieskie Karty". 61-latka została zatrzymana i trafiła do policyjnego aresztu. Usłyszała zarzut znęcania się i otrzymała nakaz opuszczenia miejsca zamieszkania. Córka nie może też kontaktować się z matką i zbliżać się do niej. Regularnie musi stawiać się także w komendzie policji. Grozi jej kara do pięciu lat pozbawienia wolności.

1 Komentarzy

alonzo mordziaty

07/12/2023

Krótko i na temat. Może przymusowy wypad z chaty nauczy rozumu pijaczynę. Wprawdzie trochę chłodno, ale można było nie pastwić się nad matką.

Dodaj komentarz