60-lecie powstania świętowało Przedszkole nr 4

uroczysta gala w auli Państwowej Szkoły Muzycznej

 

W środę (15.11) w auli Państwowej Szkoły Muzycznej odbyła się uroczysta gala, podczas której dyrekcja, nauczyciele, wychowawcy, absolwenci oraz rodzice ze swoimi dziećmi świętowali 60-lecie powstania Przedszkola nr 4 w Suwałkach.

 

Występy, koncerty i pokazy taneczne - w taki sposób obchodzono wczoraj jubileusz Przedszkola nr 4. Placówka ma już 60 lat. Obecnie uczęszcza do niego 175 dzieci, którym zapewnia się integracyjną formę edukacji przedszkolnej. Pracuje tam 20 nauczycieli i 17 pracowników administracji i obsługi. W przedszkolu jest zatrudniony psycholog, pedagog specjalny i logopeda.

- W dniu tak pięknego jubileuszu chciałbym przekazać całej kadrze placówki, wychowankom oraz ich rodzicom serdeczne życzenia – mówił w trakcie uroczystości Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk, który w prezencie przekazał dyrekcji Przedszkola czek na 10 tysięcy złotych z przeznaczeniem na zakup zabawek i akcesoriów do nauki dla przedszkolaków.

Miasto Suwałki w ostatnich latach przeprowadziło wiele prac i modernizacji w budynku placówki. W 2018 r. na terenie przedszkola został wybudowany nowy plac zabaw, a w 2019 r. przedszkole zostało poddane termomodernizacji oraz została wymieniona w całym budynku elektryka.

 

Foto: UM Suwałki

Dodaj komentarz