Suwalskie spotkania programistów #01 Orzeł wylądował

Pierwsze spotkanie networkingowe lokalnych programistów w PNT Suwałki

Pierwsze spotkanie networkingowe lokalnych programistów, odbędzie się 17 maja 2022 r. o godz. 18.00 w Parku Naukowo –Technologicznym w Suwakach.

 

Rezerwat.IT  to spotkania organizowane przez programistów dla programistów. Nie ważne czy stawiasz pierwsze kroki w programowaniu, czy też tworzysz zaawansowane projekty - jest to miejsce dla Ciebie. - Chcemy byś czuł się dobrze, byś wychodził ze spotkań zadowolony i z nowymi perspektywami. Tworzymy miejsce, w którym możesz podzielić się swoimi działaniami, ostrzec przed problemami, zachęcić do korzystania z różnych produktów. Nasze spotkania to świetna sposobność do poznania nowych ludzi, promocji własnej osoby, jak również firmy. Jesteśmy dla Ciebie i liczymy, że zatrzęsiemy suwalskim światem IT. Naszą ambicją jest rozwój informatyczny w naszym regionie - informują organizatorzy.

 

Pierwsze spotkanie odbędzie się pod hasłem #01 Orzeł wylądował. Agenda spotkania obejmuje trzy tematy, prezentowane przez praktyków programistów z wieloletnim stażem które będą zalążkiem do dalszej dyskusji:

 

  1. Po co są spotkania i dlaczego warto brać w nich udział ? – Szymon Liszewski – programista .NET. Przez ostatnie lata tworzy rozwiązania w oparciu o systemy ERP firmy Comarch.
  2. Flutter by Google – kilka szybkich kroków i aplikacja mobilna gotowa. – Łukasz Konopko – absolwent Politechniki Warszawskiej, Team Lider oraz Doradca IT. Od kilku lat tworzy systemy informatyczne wraz z zintegrowanymi z nimi aplikacjami mobilnymi.
  3. Zatrudnij robota do pracy, czyli kilka słów o automatyzacjach. – Łukasz Dmitruk – pasjonat nowoczesnych technologii. Od  5lat pracuje w Code&Pepper, aktualnie w roli QA Engineer’a , dbając o jakość oprogramowania tworzonego dla branży Fintech.

 

Udział dla uczestników jest bezpłatny. Każde ze spotkań składa się z części merytorycznej i nieformalnej. Podczas spotkań swoją wiedzą i doświadczeniami dzielą się eksperci, specjaliści reprezentujący globalne i lokalne marki związane z IT. Partnerem organizacyjnym jest Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód w Suwałkach sp. z o.o. Wszystkie informacje o spotkaniu, łącznie z formularzem rejestracyjnym znajdują się na stronie internetowej spotkania http://rezerwat.it.

 

Dodaj komentarz