SERWIS INFORMACYJNY SUWAŁKI

PWiK wprowadza możliwość odroczenia płatności

Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Suwałkach wprowadza możliwość odroczenia płatności za świadczone usługi o trzy miesiące bez naliczania odsetek za przekroczenie terminów płatności

100 tys. zł. dla suwalskiego szpitala

Animex Foods przekaże sto tysięcy złotych dla Szpitala Wojewódzkiego im. Doktora Ludwika Rydygiera w Suwałkach celem pomocy personelowi medycznemu w niesieniu pomocy osobom zmagającym się z wirusem SARS-CoV-2. 

Andrzej Kowal zostaje w Ślepsku

Trener Andrzej Kowal poprowadzi w sezonie 2020/2021 siatkarzy Ślepsk Malow Suwałki i wypełni tym samym dwuletni kontrakt podpisany tuż przed rozpoczęciem sezonu 2019/2020.

Projekt SOK promujący tradycje tkackie Suwalszczyzny z grantem MKiDN

Projekt Suwalskiego Ośrodka Kultury pn. “Mistrzyni Sabina Knoch uczy tkać wielonicielnicową tkaninę lnianą” otrzymał dofinansowanie z programu KULTURA I TRADYCJA 2020. Nieodpłatne warsztaty poprowadzi ceniona mistrzyni tkacka z Suwalszczyzny, Sabina Knoch.

Kształcenie na odległość w przedszkolach, szkołach i placówkach oświatowych

Ministerstwo Edukacji Narodowej zmieniło przepisy, dzięki którym możliwe jest prowadzenie kształcenia na odległość w okresie czasowego ograniczenia funkcjonowania szkół i placówek oświatowych w związku z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID- 19.

3 pokojowe mieszkanie na Osiedlu Północ

Mieszkanie o pow. 58,18 m2 położone przy ulicy Kowalskiego w Suwałkach. Nieruchomość położona w bardzo atrakcyjnej lokalizacji, w pobliżu szkoła, przedszkole, liczne sklepy, przychodnia, plac zabaw.

Azyl

DOM GOŚCINNY "AZYL" w Starym Folwarku proponuje całoroczny wypoczynek nad jeziorem Wigry w sercu Wigierskiego Parku Narodowego.