Szczepienia przeciwko grypie dla suwalskich seniorów

Darmowe szczepienie Suwałki

Wszystkie osoby powyżej 65 roku życia i posiadające Suwalską Kartę Mieszkańca mogą skorzystać z darmowych szczepień przeciwko grypie.

 

Czesław Renkiewicz, prezydent Suwałk poinformował, że realizatorem programu polityki zdrowotnej pn.: „ZDROWA JESIEŃ profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie mieszkańców Suwałk powyżej 65 roku życia” został Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej. Wszystkie zainteresowane osoby powyżej 65 roku życia i posiadające Suwalską Kartę Mieszkańca mogą kontaktować się z realizatorem Programu:

 

  • NZOZ „PRYMUS” Sp. z o.o.
  • ul. Waryńskiego 27
  • tel. (87) 563 08 13
  • (87) 563 08 14

 

Szczepienia rozpoczną się po dostarczeniu szczepionek przez producenta, co powinno nastąpić po 28 września. Szczepienia będą realizowane od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 14:00 w gabinecie numer 29, z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa.

 

Wszyscy chętni mogą wziąć też udział w otwarttym spotkaniu edukacyjnym pt.: „ZDROWA JESIEŃ - profilaktyczne szczepienia przeciwko grypie mieszkańców Suwałk powyżej 65 roku życia”. Na spotkaniu zostaną przedstawione najnowsze wiadomości dotyczące grypy: jej rozpoznania, leczenia i profilaktyki oraz szczepień i ich skuteczności. Omówione zostaną również sposoby na wzmocnienie odporności. Spotkanie odbędzie się 14 września 2020 r. w godzinach 15.30 - 17.00 w Centrum Wspierania Organizacji Pozarządowych CENTRUM TRÓJKI, ul. Kościuszki 71, Suwałki.

Dodaj komentarz