Kibice wracają na stadion

Kibice wracają na stadion

Podczas niedzielnego (28.06) meczu suwalskich Wigier z GKS Bełchatów na trybunach będzie mogła przebywać ograniczona liczba kibiców biało-niebieskich.

 

Częściowe otwarcie stadionów nastąpiło już jakiś czas temu, jednak Wigry ostatnie spotkanie rozgrywały na wyjeździe i  regulaminowa 1/4 stadionu będzie mogła zapełnić się po raz pierwszy w najbliższą niedzielę. Być może obecność kibiców wpłynie pozytywnie na suwalskiego (jeszcze póki co) pierwszoligowca, który nie wygrał w tym roku żadnego meczu w Fortuna 1 Lidze. Początek spotkania na Stadionie Miejskim w Suwałkach o 12.40. Na trybunach będzie mogło przebywać 766 kibiców.

 

Jak informuje klub, bilety można kupić do soboty - w niedziele kasy będą zamknięte. Osoby posiadające karnet muszą pokazać go przy wejściu. Bilety dostępne są jedynie na trybunę zachodnią - "starą". W związku z wprowadzonymi obostrzeniami należy zachować na trybunach trzy puste siedzenia odstępu pomiędzy pojedynczymi osobami. Rodziny mogą zajmować miejsca obok siebie (osoby siedzące obok muszą zachować odstęp 3 pustych siedzeń). Na trybunach pomiędzy kibicami numer miejsca z karnetu nie będzie więc obowiązywał. 

Dodaj komentarz