SBO: parkingi przy Sportowej już gotowe

Wybudowali parking w Suwałkach

Zakończyła się budowa parkingów przy ulicy Sportowej w Suwałkach, zrealizowanych w ramach Suwalskiego Budżetu Obywatelskiego.

 

Przy osiedlu Słoneczne Tarasy powstało 28 miejsc postojowych, w tym dwa dla osób niepełnosprawnych. Inwestycja kosztowała prawie 72 tysiące złotych.

 

Kończy się również budowa ścieżki rowerowej i chodnika wraz z zatoką parkingową i autobusową na ul. Daszyńskiego. Był to jeden z elementów dużego, wartego 30 mln zł projektu związanego z zakupem autobusów i systemu roweru miejskiego. Prace związane z budową ścieżki rowerowej mają zakończyć się 31 lipca tego roku.

 

6 Komentarzy

Developer olali budowę parkingu a my z naszych podatków musimy dopłacać by nieliczni  mogli sobie parkowac. 

Polak Mały

29/07/2020

Dokładnie. Dlaczego miast wydaje pozwolenia na budowę nowych bloków bez zapewnienia odpowiedniej ilość miejsc parkingowych przez inwestora?

 

Szybki Mietek

30/07/2020

Najpierw deweloper sprzedawal miejsca za 15 tys zł. Ciasno malo miejsca takie teraz "apartamentowce" buduja. Pozniej na koszt miasta buduja parkingi dla tych co nie kupili postojowego na osiedlu. 

Adrian

30/07/2020

Za położenie kostki  na tych 2 wnękach miasto zapłaciło 72 tysiące ?? ile to metrów kostki ?? coś tu chyba nie gra ? 

Robert

01/08/2020

Żałosne jest to że mimo parkingów wielu debili nadal parkuje auta pod witrynami lokalu, gdzie właściciel zastanawia się czy otworzyć sklep Jeśli będzie tak dalej to najbliższe zakupy będą nadał w Biedronce lub żabce na zamkniętym osiedlu po sąsiedzku Szkoda gadać

Dodaj komentarz