Odlotowe Suwałki Air Show walczą o Podlaską Markę

głosowanie internetowe na Podlaską Markę Konsumentów

 

W środę (17.04) rozpoczęło się głosowanie na Podlaską Markę Konsumentów. Jedynym kandydatem z Suwałk w głosowaniu jest impreza Odlotowe Suwałki Air Show 2023.

 

Wczoraj podczas konferencji prasowej w Białymstoku marszałek Artur Kosicki i Agata Puchalska, dyrektor Departamentu Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Promocji urzędu marszałkowskiego zachęcali do udziału w głosowaniu internetowym na Podlaską Markę Konsumentów. W tym roku jest 28 nominowanych w dziesięciu kategoriach, a internauci wskażą jednego zwycięzcę. Głosowanie trwa do 24 kwietnia do godziny 12.00. By oddać głos wystarczy wejść na stronę https://podlaskamarka.pl/kandydaci/odlotowe-suwalki-air-show-2023/ i potwierdzić oddanie głosu otrzymanym kodem SMS. Zwycięzca, który dostanie największą liczbę głosów, otrzyma 10 tys. zł, prawo do używania logo konkursu wraz z hasłem Podlaska Marka Konsumentów. 

 

Pozostałych laureatów w dziesięciu kategoriach wskaże kapituła. Natomiast tytuł Ambasadora Podlaskiej Gospodarki przyzna zarząd województwa, a Honorowego Ambasadora Województwa Podlaskiego – marszałek. Zwycięzców jubileuszowej edycji Podlaskiej Marki poznamy podczas finału 24 maja br.

 

Idea Podlaskiej Marki sięga 2004 r. Celem nadrzędnym konkursu jest promocja inicjatyw ważnych dla gospodarki i społeczeństwa, a nagroda przyznawana jest najciekawszym inicjatywom, najpiękniejszym miejscom oraz najlepszym produktom, których wspólnym mianownikiem jest obszar ich realizacji – Województwo Podlaskie.

1 Komentarzy

Od rana do późnej nocy ryk silników. Masakra. Co mają z tego pseudo widowiska mieszkańcy? Smród spalin i potworny hałas.  Nie głosujcie na to koszmarne widowisko.

Dodaj komentarz