Remont drogi dojazdowej do stacji paliw przy PKS

prace przy budowie drogi dojazdowej do stacji paliw przy PKS

 

We wtorek (16.04) rozpoczęły się prace przy budowie drogi dojazdowej do stacji paliw przy PKS Suwałki na ul. Wojska Polskiego. 

 

Jarosław Żaborowski, przewodniczący Samorządnego Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników PKS w Suwałkach poinformował, że po kilkunastu latach zabiegania o wymianę nawierzchni drogi dojazdowej do stacji paliw przy PKS na ulicy Wojska Polskiego, dziś w końcu rozpoczęły się prace. Przewodniczący wraz z pracownikami suwalskiego oddziału wystosowali podziękowania w tej kwestii Romualdowi Łanczkowskiemu, który był wiceprzewodniczącym sejmiku województwa podlaskiego.

- Kilkanaście lat zabiegaliśmy o wymianę nawierzchni, niestety wszyscy obiecywali, że coś z tym zrobią, a kończyło się jak zwykle na obietnicach. Pan Łanczkowski jako radny wojewódzki przyjechał do nas i widząc w jak fatalnym stanie jest ta droga, nic nie obiecał, tylko wziął się za robotę i załatwił środki na jej wymianę. Pan radny kończy swoją przygodę z urzędem i dlatego myślę, że jako nasz lokalny patriota powinien być zauważony, w przeciwieństwie do większości polityków, którzy tylko obiecują - przekazał Jarosław Żaborowski.

W przesłanym piśmie pracownicy suwalskiego oddziału podziękowali Romualdowi Łanczkowskiemu za zaangażowanie w obronę istnienia ich Oddziału oraz miejsc pracy. 

- Pan, jako jeden z nielicznych radnych wojewódzkich potrafił reagować na bezprawne i bezpodstawne działania prezesa zarządu, który wypowiadając się publicznie (bądź uchylając się od odpowiedzialności i debaty) kompromitował siebie, Spółkę, jak i cały zarząd. Dziękujemy Panu za pomoc w uzyskaniu funduszy na inwestycję w kwocie ok. jednego miliona złotych, które będą wykorzystane w celu poprawy naszego wizerunku i konkurencyjności. Wymiana nawierzchni drogi dojazdowej do stacji paliw była wielokrotnie bezskutecznie procedowana przez poprzednie zarządy. Dodatkowo zostanie także wykonana nowa posadzka na stacji kontroli pojazdów - czytamy w piśmie. 
 

2 Komentarzy

Dodaj komentarz