Zmarł Marcin Sudnikowski

W niedzielę 4. lutego tragicznie zmarł Marcin Sudnikowski

 

W niedzielę 4. lutego tragicznie zmarł Marcin Sudnikowski, współwłaściciel portalu suwalki.info, wieloletni pracownik suwalskiej policji, społecznik zaangażowany w życie Suwałk. Miał 50 lat.  

 

W wieku 50. lat zmarł nagle Marcin Sudnikowski, suwalczanin, przez całe życie związany z miastem. Był współwłaścicielem portalu www.suwalki.info. Na co dzień pracował natomiast w Komendzie Miejskiej Policji w Suwałkach. Służbę rozpoczął w 1998 roku. Przez większość czasu związany był z pionem prewencyjnym. Od 2017 roku pełnił służbę w Wydziale Sztabu Policji KMP w Suwałkach. Był także ratownikiem oraz członkiem zarządu Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego w Suwałkach. 

 

Franek, jak mówili na niego przyjaciele, był zawsze otwarty na potrzeby innych i nigdy nie odmawiał pomocy. Angażował się w życie miasta. Miał wiele pasji, m.in. był czynnym kibicem Ślepska Malow Suwałki, pasjonował się jazdą na motorze. Jak mówili jego bliscy i przyjaciele, miał wiele rodzin. Zawsze służył pomocą, dobrym słowem i można było na niego liczyć o każdej porze dnia i nocy. Cieszył się każdą chwilą. 

 

Sam Marcin zawsze powtarzał, że cały czas chce pokonywać swoje słabości i ograniczenia, uczyć się czegoś nowego i poznawać ciekawych ludzi. Pozostawił rodzinę i przyjaciół w rozpaczy, a wszystkich, którzy go poznali, w głębokim żalu.

 

Składamy najszczersze kondolencje i wyrazy głębokiego współczucia rodzinie i przyjaciołom.

 

4 Komentarzy

Anonymous

06/02/2024

R.I.P.

 

Wyrazy współczucia dla Rodziny i bliskich.

 

Złe wiadomości rozchodzą się szybko.

Halina

06/02/2024

Wyrazy współczucia rodzinie🖤🖤🖤

„Spieszmy się kochać ludzi,

tak szybko odchodzą”

Pracowaliśmy razem w NBP, żegnaj kolego🖤🖤🖤🖤

Dodaj komentarz