Sierpień
29
sobota
godzina:
18:30

Knockout Boxing Night 12 w Suwałkach

Od 45 zł
data zakończenia:
Suwałki Arena

 

Grupa KnockOut Promotions nie zwalnia tempa! Jeszcze nie opadły emocje po gali KBN 11, a już 29 sierpnia w Arenie Suwałki odbędzie się kolejna gala Knockout Boxing Night! 

 

W walce wieczoru długo wyczekiwany powrót Macieja Sulęckiego, jednego z najlepszych pięściarzy wagi średniej na świecie, pogromcy Gabriela Rosado! Popularny „Striczu” wraca po 14 miesiącach rozbratu z boksem. W czerwcu ubiegłego roku przegrał na punkty pojedynek o tytuł mistrza świata WBO w wadze średniej z Demetriusem Andrade, ale Maciej i jego sztab trenerski zapowiadają ekspresowy powrót na bokserskie salony!

 

Fanki i fani, którzy w sierpniowy wieczór zasiądą na trybunach nowoczesnej Areny Suwałki oraz przed ekranami (TVP SPORT HD, TVP 1 oraz sport.tvp.pl) będą mogli również śledzić pojedynki m.in. Kamila Bednarka – jednego z najbardziej perspektywicznych zawodników młodego pokolenia w Polsce, pochodzącego z Ostrołęki Przemysława Zyśka, czy dobijającego się do szerokiej czołówki Mateusza Tryca.

 

Łącznie czeka nas 7 pojedynków boksu zawodowego i pojedynek boksu olimpijskiego. Zapraszamy na prawdziwe pięściarskie święto!

 

Bilety są dostępne przez stronę eBilet: https://www.ebilet.pl/sport/sporty-walki/knockout-boxing-night/

 

Kalendarium