Będzie połączenie Suwałki-Warszawa (Lotnisko)

wkrótce uruchomione zostanie połączenie Suwałki-Warszawa (Lotnisko)

Jak informuje Podlaska Komunikacja Samochodowa Nova S.A. Oddział Suwałki, wkrótce uruchomione zostanie połączenie Suwałki-Warszawa (Lotnisko).

 

Połączenie na lotnisko Chopina w Warszawie ma zostać uruchomione już od najbliższego piątku 29. października. Wyjazd z Suwałk będzie odbywał się o godzinie 12:00, a powrót o 18:00.

6 Komentarzy

basik12345

27/10/2021

Ciekawe, czy ktokolwiek wziął pod uwagę odloty i przyloty - wiem, że niemożliwe jest dopasowanie autobusu do wszystkich, ale czy taki kurs będzie pasował do któregokolwiek. Bo najłatwiej to wymyślić połączenie, na które nie będzie chętnych, z powodów niedopasowania godzin, i potem to połączenie zlikwidować twierdząc, że przecież dla 1 osoby autobus jeżdzić nie będzie. Może należałoby uruchomić nareszcie połączenia z miastami takimi jak  Gdańsk, Olsztyn itp.

Jest Gdańsk i Olsztyn oraz dwa połączenia na Lotnisko, wystarczy poszukać.

Dokładnie, tyłu studentów jeździ, tyle osób ma rodziny w Gdańsku i Olsztynie. Tyle lat były to rentowne połączenia a nagle jak jest PKS Nova to już się nie opłaca. I nie chodzi tu o połączenia weekendowe. Już nawet nie wspomnę o połączeniach do Olecka. 

Przed Pandemią, a w zasadzie przed PKS Nova był kurs codziennie na lotnisko i dalej do Wrocławia. Był Poznań, Kraków, Katowice, Łódź, Warszawa wielokrotnie. Jeździło i żyło. A teraz nic nie jedzie i jest wspaniale. 

Furman

02/11/2021

Suwałki wybudowały lotnisko, na które wydano podobno około 30 mln. zł, to może wreszcie warto uruchomić połączenia lotnicze i zacząć z nich korzystać? Przecież lotnisko ma do czegoś służyć, po to przecież chyba zostało wybudowane, a nie tylko po to aby wydawać kolejne pieniądze na jego utrzymanie!

Dodaj komentarz