Suwalscy nauczyciele szkolą się w Hiszpanii

międzynarodowy kurs językowo-metodyczny w hiszpańskiej Granadzie

 

Sześcioro nauczycieli Centrum Edukacji Nauczycieli w Suwałkach uczestniczy w międzynarodowym kursie językowo-metodycznym w hiszpańskiej Granadzie.

 

Uczestnicy poznają metody pracy z uczniami ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi, szlifują język angielski i poznają zabytki i architekturę kultury katolicko-muzułmańskiej. Mobilność to również możliwość wymiany doświadczeń między wieloma nauczycielami, dyskusje o edukacji z różnych perspektyw. 

 

Projekt "Metody doskonalenia pracy nauczycieli w Polsce i Hiszpanii" realizowany jest w ramach Akcji 1 sektora Edukacja Szkolna programu Erasmus+ konkurs 2023 i otrzymał dofinansowanie z projektu Zagraniczna mobilność edukacyjna uczniów i kadry edukacji szkolnej w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-2027 (FERS) współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus.

 

Foto: CEN Suwałki

5 Komentarzy

Uczeń

07/06/2024

Nie szkola sie tylko sa na wycieczce na koszt państwa i kosztem uczniów bo potem na korepetycje wysyłają zamiast uczyć skoro tacy wyszkoleni wrócą.

Danuta

07/06/2024

nauczyciele z Suwałk pojechali do Hiszpanii uczyć się kultury muzułmańskiej. Ciekawe czy też już muzułmanom  mieszkania szykują ?? wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Dodaj komentarz