Suwalscy policjanci uratowali życie 36-latka

Suwalscy policjanci zastali 36-latka leżącego w mieszkaniu bez oznak życia

 

Suwalscy policjanci zastali 36-latka leżącego w mieszkaniu bez oznak życia. Funkcjonariusze prowadzili masaż serca aż do przyjazdu załogi karetki pogotowia. Pomoc przyszła na czas i mężczyzna już z przywróconymi przez mundurowych funkcjami życiowymi trafił pod opiekę lekarzy. 


W poniedziałek (22.04) po południu do policjantów patrolujących ulicę Noniewicza w Suwałkach podbiegł mężczyzna prosząc o pomoc w ratowaniu życia. Funkcjonariusze usłyszeli, że ,,umiera mężczyzna, nikt nie wie co robić, pomóżcie’’. Policjanci natychmiast pobiegli do mieszkania. Zauważyli leżącego w łazience na podłodze mężczyznę, z którym nie było kontaktu. Błyskawicznie ruszyli do działania. Liczyła się każda sekunda. Kiedy sprawdzili jego funkcje życiowe, okazało się, że mężczyzna nie oddycha. 

 

Funkcjonariusze natychmiast przystąpili do udzielania pierwszej pomocy i rozpoczęli masaż serca. W międzyczasie jeden z policjantów poinformował dyżurnego jednostki o całej sytuacji i za jego pośrednictwem wezwali karetkę pogotowia. Dyżurny na bieżąco przekazywał informacje pomiędzy policjantami a dyspozytorem pogotowia o stanie mężczyzny.  Mundurowi ratowali mężczyznę aż do przyjazdu medyków, którzy następnie przejęli masaż serca. 36-latek odzyskał funkcje życiowe i został zabrany do szpitala. Suwalscy policjanci znaleźli się w odpowiednim miejscu i czasie ratując to co najcenniejsze – ludzkie życie.

1 Komentarzy

Dodaj komentarz