Rozpoczęcie Sezonu Motocyklowego - utrudnienia drogowe

utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Suwałk

 

W sobotę 27. kwietnia w godzinach 12:00 - 14:00 wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach Suwałk, związane z przejazdem motocyklistów.

 

Tradycyjne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Suwałkach zaplanowano na sobotę 27. kwietnia. Najpierw fani chopperów, ścigaczy czy enduro spotkają się o godzinie 11.30 na torze kartingowym przy Zespole Szkół nr 6. O 12.00 przejadą ulicami miasta do Parku Konstytucji 3-maja, gdzie będzie można podziwiać ich maszyny.

 

W związku z tym Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że tego dnia w godzinach 12:00 - 14:00 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach: 
gen. W. Sikorskiego (od Zespół Szkół nr 6) - T. Kościuszki - Wigierska - T. Noniewicza -  gen. J. Dwernickiego - gen. Z. Podhorskiego - gen. K. Pułaskiego (objazd ronda przy ul. A. Krajowej i ul. rtm. W. Pileckiego) - gen. K. Pułaskiego - Bulwarowa E. Plater - Plac Marszałka J. Piłsudskiego - T. Kościuszki w Suwałkach. 

 

ZDiZ zwraca się z prośbą do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej  i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania. 

3 Komentarzy

Dodaj komentarz