Białe niedźwiedzie zawitały do Suwałk

Pierwsza kawiarnia sieci The White Bear w Suwałkach już otwarta

 

Pierwsza kawiarnia sieci The White Bear w Suwałkach już otwarta.


W weekend na ulicach Suwałk pojawi się Biały Miś, zwiastujący otwarcie nowej kawiarni. Pierwszy Suwalski lokal The White Bear, mieszczący się przy ulicy Tadeusza Kościuszki 90 będzie otwarty siedem dni w tygodniu, od poniedziałku do soboty w godzinach 7:30-21:00 a w niedzielę od 09:00 do 21:00.

 

Autorskie przepisy, mrożone kawy, lemoniady kawowe, jesienią grzańce i rozgrzewające herbaty, desery, ciasta oraz słodkie śniadania: tych wszystkich pyszności będzie można skosztować już od piątku 24. czerwca. Dodatkowo sieć kawiarni posiada również własną aplikację, dzięki której  można gromadzić punkty a następnie wymieniać je na rozmaite rabaty. 

- Codziennie parzymy cztery kawy, wykorzystując dwa różne sposoby parzenia. Pięcioosobowy zespół Suwalskiego The White Bear, złożony między innymi z Justyny i Mateusza, pary, która podjęła się prowadzenia lokalu na polskim biegunie zimna, przed otwarciem kawiarni przeszedł również szkolenie z zakresu latte art – zapewniał jeden z założycieli sieci, Marcin Zalewski.  

Oprócz wyśmienitych napojów i przysmaków w kawiarni czekać będą też na gości niezwykłe wrażenia estetyczne w postaci klimatycznie kolorowego wnętrza oraz rysunków i wzorów, wykonywanych na powierzchni kaw mlekiem. 
 

Dodaj komentarz