17-latek odpowie za uszkodzenie oświetlenia na suwalskich bulwarach

Zniszczone oświetlenie na Bulwarach nad Czarną Hańczą

Suwalscy policjanci ustalili podejrzanego o uszkodzenie słupków oświetleniowych przy bulwarach nad Czarną Hańczą. Łączna wartość start to 2800 złotych. 

 

W miniony czwartek (01.10) dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach otrzymał zgłoszenie o uszkodzeniu kilka słupków oświetlających Bulwary nad Czarną Hańczą. Jak ustalili policjanci do zdarzenia doszło we wrześniu. Łączna wartość strat została oszacowana na ponad 2800 złotych. Suwalscy śledczy pracujący nad sprawą w oparciu o monitoring ustalili kto dokonał tego czynu i zatrzymanie podejrzanego było już tylko kwestią czasu. W środę (07.10) podejrzany 17-latek usłyszał zarzut uszkodzenia mienia w związku z występkiem chuligańskim. Teraz o jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za zniszczenie mienia grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

2 Komentarzy

Anonymous

09/10/2020

Każdy niszczący mienie to zwykły patus! Tylko patusowi może podobać się zniszczona infrastruktura zamiast sprawnej. To samo dotyczy wszystkich bochomazow na ścianach itd obecnych już na bulwarach... W domu ścian macie dostatek i tam proponuje realizować się artystycznie

Dodaj komentarz