Duże zmiany w suwalskich Wigrach

Piłkarze odeszli z Wigier Suwałki

Z ostatnim dniem czerwca siedmiu zawodników pożegnało się z suwalskimi Wigrami. Z kolei od nowego sezonu druga drużyna biało-niebieskich zagra w IV Lidze grupy Podlaskiej.

 

Wigry Suwałki S.A. nie przedłużyły o miesiąc kontraktów z sześcioma zawodnikami, którym umowy kończą się z dniem 30.06.2020 r - poinformował klub na oficjalnej stronie internetowej. Są to: Johan Oremo, Joel Huertas, Dawid Sołdecki, Martin Adamec, Arkadiusz Najemski i Dominik Kąkolewski. W tym sezonie w Wigrach Suwałki nie zagra także Michał Król, który nie wyraził zgody na przedłużenie kontraktu o kolejny miesiąc. Kadra drużyny została więc dodatkowo osłabiona na sześć kolejek przed końcem sezonu, choć tak naprawdę drużyna jest już praktycznie pogodzona ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. 

 

Oprócz zmian kadrowych, władze klubu postanowiły przywrócić drużynę rezerw. W poniedziałek (29.06) Zarząd Podlaskiego Związku Piłki Nożnej pozytywnie rozpatrzył wniosek o przyjęcie drużyny rezerw Wigier Suwałki do rozgrywek IV Ligi grupy Podlaskiej.

4 Komentarzy

Oby w najbliższych wyborach wybrano kogoś sensownego, kto zlikwiduje układy w mieście i będzie miał wizję rozwoju.

Suwałki stają się miastem prowincjonalnym, a młodzi nie mają zamiaru tu wracać.

Większość mieszkańców, kórzy tu osiedlają się, to przybysze z okolicznych wsi, dla których ten standard, to jednak wielkomiejskość :-)

Dodaj komentarz