Polskie góry czy słoneczny Zanzibar? Wymarzone wakacje tylko z ITAKĄ!

Wakacje z biurem podróży Itaka

Rok 2020 na długo zapisze się w pamięci biur podróży i ich Klientów. Przez ostatnie kilka lat ilość zagranicznych podróży turystycznych Polaków biła rekordy, wypoczywaliśmy na najsłynniejszych plażach, odwiedzaliśmy najpiękniejsze zakątki świata. 

 

Tego roku pandemia sprawiła, że część miłośników dalekich podróży wybiera wakacje w Polsce. Aby spełnić oczekiwania Klientów, ITAKA, największe polskie biuro podróży, wprowadziła do oferty ponad 100 hoteli w Polsce: w górach, nad morzem, w miastach, nad jeziorami, przy lotniskach – każdy znajdzie coś dla siebie, zarówno z uwagi na standard jak i cenę. Decydując się na rodzinny urlop w Polsce z ITAKĄ, można wykorzystać Bon Turystyczny 500+, co sprawi, że końcowa cena będzie jeszcze bardziej atrakcyjna.

 

Równolegle trwa sprzedaż sezonu ZIMA 20/21 i LATO 2021. ITAKA proponuje zarówno tradycyjne pakiety hoteli all inclusive, wycieczki objazdowe, coraz bardziej popularne pakietowanie dynamiczne, a także rozbudowane propozycje na dojazd własny, w tym także dla narciarzy. Zimą tego roku można wybrać się z ITAKĄ na Wyspy Kanaryjskie, portugalską Maderę i Porto Santo, Zanzibar, Kubę, Wyspy Zielonego Przylądka, do Egiptu i Omanu, a także na autorskie wycieczki objazdowe do wielu krajów na całym świecie. Narciarze znajdą swoje ulubione trasy we Włoszech, w Austrii, Hiszpanii, Turcji, Czechach i na Słowacji.

 

Trwa sprzedaż promocyjna oferty LATO 2021. Na Klientów ITAKI czekają kierunki znane i lubiane od lat jak Grecja z jej pięknymi wyspami, najsłynniejsze kurorty Turcji, Hiszpania lądowa i Wyspy Kanaryjskie, Portugalia z Maderą, Włochy reprezentowane przez Sycylię, Sardynią, Ischię, Kalabrię i Riwierę Adriatycką, Egipt czy Bułgaria. Po najlepsze podróże serdecznie zapraszamy do naszego salonu w Suwałkach. Do zobaczenia !

 

 

1 Komentarzy

strzała

11/10/2020

mm Zanzibar ... marzenie ... tylko jak później wrócić? kwarantanna murowana ;-(

Dodaj komentarz