Firma Getak's zatrudni Mechanika lub Elektromechanika

Firma produkcyjna poszukuje doświadczonego Mechanika lub Elektromechanika na stanowisko : Mechanik - Elektromechanik

Miejsce pracy: Suwałki – ul. Szafirowa

Nasza oferta skierowana jest do kandydatów:

- wykształcenie minimum zawodowe (elektryk, mechanik, automatyk)

- doświadczenie zawodowe w pracy jako elektromechanik, elektryk, mechanik

- doświadczenie z obsługą, serwisowaniem maszyn i urządzeń

Praca polega na:

- utrzymanie sprawności maszyn, urządzeń oraz linii produkcyjnej

- naprawa oraz usuwanie awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych

- wykonywanie bieżących przeglądów, napraw oraz konserwacji maszyn

-  praca zmianowa

Zakres obowiązków:

- naprawa maszyn i urządzeń

- prace wykonywane na hali produkcyjnej

- prace konserwacyjne maszyn i urządzeń na terenie zakładu

- usuwanie wszelkich awarii technicznych

- przygotowanie linii do produkcji

Co zapewniamy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie

Prosimy składać oferty pracy pod adresem e-mail.