Ślepsk wstrzymuje sprzedaż karnetów

Brak karnetów na mecze Ślepska

Sprzedaż karnetów na sezon 2020/2021 w siatkarskiej PlusLidze została wstrzymana - poinformował Miejski Klub Sportowy Ślepsk Malow Suwałki

 

Bieżąca sytuacja epidemiologiczna w kraju i na świecie sprawiła, że kibice biało-niebieskich zdążyli zatęsknić za wielkimi, siatkarskimi emocjami w Hali Widowiskowo-Sportowej "Suwałki Arena". Kibice wielokrotnie pytają o sprzedaży biletów i karnetów w przyszłych rozgrywkach. Jak przekazał Wojciech Winnik, prezes Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki, sprzedaż karnetów została wstrzymana. Decyzja podyktowana jest m.in. niestabilną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz działaniem zapobiegawczym pod kątem ewentualnych zwrotów z tytułu odwołania poszczególnych wydarzeń sportowych. 

 

- Bardzo chcieliśmy wykorzystać rosnącą popularność siatkówki w regionie i umożliwić kibicom obejrzenie siatkarskich widowisk w jeszcze większym wymiarze, niż miało to miejsce w sezonie 2019/2020, poprzez zwiększenie ilości dostępnych w sprzedaży karnetów. Nie chcieliśmy jednak podejmować decyzji na temat tego, co się wydarzy w październiku, listopadzie lub w grudniu. Na tę chwilę nie mamy wiedzy na temat przyszłych rozporządzeń władz państwowych. Decyzja o wstrzymaniu sprzedaży karnetów na sezon 2020/2021 nie należała do najłatwiejszych i wpłynie z pewnością na finansową kondycję klubu. Przyjęliśmy strategię sprzedaży biletów w formie elektronicznej i z uwagą obserwujemy wszystko to, co wydarzy się w najbliższych kilkunastu tygodniach - powiedział Wojciech Winnik, Prezes Zarządu Miejskiego Klubu Sportowego Ślepsk Malow Suwałki.


Przypomnijmy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 19 czerwca 2020 roku, od 17 lipca w zamkniętych obiektach sportowych może być udostępnionych dla kibiców 50% dostępnych miejsc w hali. "Rzędy powinny być zajmowane naprzemiennie, z zachowaniem jednego wolnego miejsca między uczestnikami (w tzw. „szachownicę”), występuje również konieczność zakrywania ust i nosa przez uczestników wydarzenia".

 

Dodaj komentarz