Głosuj na Drużynę XVI-lecia Ślepska

Wybierz najlepszych zawodników Ślepska

Rozpoczęło się głosowanie na Drużynę XVI-lecia Ślepska Malow Suwałki. Kibice biało-niebieskich mogą dokonać wyboru najlepszej szóstki w historii klubu spośród najbardziej wyróżniających się atakujących, przyjmujących (2x), środkowych (2x), libero oraz oczywiście trenera, którzy mieli okazję reprezentować lub nadal reprezentują barwy Ślepska Malow Suwałki.

 

Zestawienie zawodników, którzy biorą udział w głosowaniu wyłoniła specjalna kapituła, składająca się z klubowej administracji, działaczy, sponsorów i przyjaciół klubu.

 

- To było bardzo trudne zadanie, bowiem każdy z zawodników grających w naszym zespole na przestrzeni ostatnich lat dołożył od siebie ważną cegiełkę, która pomogła zbudować klub aspirujący do walki o najwyższe cele. Nie zabrakło chwil, w których do wyłonienia kandydatów na danych pozycjach potrzebowaliśmy dogrywek - tłumaczy Wojciech Winnik, prezes Ślepska Malow Suwałki.

 

Rozstrzygnięcie głosowania odbędzie się w trakcie XI Memoriału Józefa Gajewskiego, który odbędzie się w Hali Widowiskowo-Sportowej "Suwałki Arena" w dniach 21-23 sierpnia 2020 roku.

Dodaj komentarz