STS kod bonusowy 2020

STS kod bonusowy 2020

Jeżeli interesujesz się zakładami bukmacherskimi, to właśnie spotykasz się z ciekawą ofertą - kod promocyjny STS o wartości 25 złotych do wykorzystania, bez żadnego wkładu własnego ze strony klienta. Jeśli nigdy nie obstawiałeś wyniku dowolnych zawodów sportowych, to możesz otrzymać na to 25 złotych bonusu, który trafi na konto bonusowe po spełnieniu kilku warunków.

 

STS kod bonusowy

 

Kod STS jest specjalną ofertą dla nowych graczy. Mówimy tu o możliwości doładowania konta bonusowego kwotą 25 zł, która posłuży do rozpoczęcia przygody z obstawianiem wyników sportowych.

 

Miliony ludzi na całym świecie interesują się sportem. Zakładanie się z przyjaciółmi o wynik meczu siatkarskiego lub rozstrzygnięcia spotkania dwóch najlepszych tenisistów na korcie Wimbledonu - to nasze zwykłe zwyczaje. Serce do kibicowania, zauważanie piękna sportu i zainteresowanie wynikami rozgrywek - na tym polega bycie fanem sportu. Wielu miłośników sportu odkryło już dobrze prowadzone i oferowane na jasnych zasadach zakłady bukmacherskie w dziedzinie sportu. Przy ich podejmowaniu także uprawiamy pewien sport, a jeśli nasza wiedza i przewidywania się sprawdzą, to nasz postawiony kupon okaże się wygrany.

 

Jaki brzmi kod STS?


Kod bonusowy STS to możliwość uzyskania 25 złotych na start, które można wykorzystać na dowolne zakłady sportowe.


Procedura odbioru kodu jest wyjątkowo prosta. STS kod bonusowy jest dostępny po wypełnieniu prostego formularza potrzebnego do założenia konta, które potem zostaje użyte przez właściciela hasła. Oprócz konieczności wypełnienia danych osobowych, niezbędne jest wpisanie kodu STS, który brzmi: PEWNE25. Otrzymanie kodu promocyjnego STS jest też powiązane z możliwością uzyskania bonusu powitalnego 1200 złotych.

 

Do czego przyda się kod bonusowy STS?


Jedynym warunkiem skorzystania z promocji na kod STS jest ukończenie 18 roku życia, dedykowany jest on wyłącznie osobom dorosłym, które nie posiadały nigdy konta użytkownika w serwisie sts.pl. Kod STS pozwala rozpocząć typowanie zwycięzców bez konieczności wpłaty własnych środków, ponieważ dzięki niemu otrzymujesz 25 zł do dyspozycji. Odtąd możesz korzystać z zakładów bukmacherskich w dowolny sposób, który wyda się Tobie właściwy. Niektórzy poprzestaną na wykorzystaniu kwot otrzymanych dzięki kodowi STS, inni szybko nauczą się korzystać z serwisu zakładów sportowych w bardziej zaawansowany sposób, jeszcze inni, dysponujący najlepszymi informacjami i wiedzą o świecie sportu, będą w ten sposób trafnie typować.

 

Ten specjalny voucher STS to możliwość uzyskania freebetu, czyli tzw. darmowego zakładu - najwyżej przepadnie 25 złotych, które i tak dodawane jest automatycznie do konta bonusowego w przeciągu maksymalnie 3 dni od spełnienia warunków promocji.

 

Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. STS S.A. (dawniej Star-Typ Sport Zakłady Wzajemne Spółka z o.o.) posiada zezwolenie wydane przez Ministra ds. Finansów Publicznych na urządzanie zakładów wzajemnych. Hazard związany jest z ryzykiem.
 

 

Artykuł sponsorowany

Dodaj komentarz