Wiosenne promocje na Movement Arenie

Wiosenne promocje na Movement Arenie

 

Wyjątkowe promocje, zniżki i atrakcje czekają na mieszkańców regionu w Movement Arenie w Suwałkach, czyli największym parku rozrywki w regionie.

 

  • Bilety na strefę dziecka za 5 zł dziennie (przy zakupie karnetu)
  • 100 zł w prezencie od Movement Areny (czyli płacisz 300 zł dostajesz do wykorzystania 400 zł! – karnet ważny aż 3 miesiące!)
  • 9 wejście gratis (karta na pieczątki)
  • „rodzinne poranki” – niedziela od 10 do 12, rodzic wchodzi z dzieckiem za darmo!
  • „zajawkowe piątki” – w godzinach 19 – 22 bilet open na wszystkie strefy (w tym lasery i squash)

 

To tylko niektóre z nowości, które wprowadza Arena, która za każdym razem odsłania swoje nowe oblicze. Trwają już przygotowania do kolejnej rozbudowy strefy dziecka (dla najmłodszych użytkowników)

 

Movement Arena Suwałki to jednak nie tylko atrakcje dla dzieci, czyli największy małpi gaj ze zjeżdżalniami, mini-ściankami wspinaczkowymi, trampolinami i kreatywnymi zabawkami.

 

Obiekt podzielony jest na kilka stref: trampolin i parkour, strefę siły (siłownia i sale fitness), wspomnianą strefę dziecięcą oraz strefę laserów. Są też trzy, profesjonalne korty do squasha oraz sale urodzinowe.
 

Obiekt często odwiedzają przedszkola i szkoły z całego regionu na niezwykle atrakcyjne lekcje wf, regionalne firmy mogą natomiast organizować spotkania integracyjne.

 

Coraz głośniej o zarówno pracownikach, jak i użytkownikach Movement Areny jest też w całym kraju:

 

  • Ekipa pod szyldem Movement Areny wróciła ostatnio z europejskich zawodów XPC Powerlifting European Championship 2024 w Siedlcach z zaszczytnym trzecim miejscem drużynowym (Każdy z członków zespołu zdobył medal, a trener - Adam Stankiewicz pierwsze miejsce w Open Master)
  • Właściciele (Tomasz Dąbrowski) i osoby trenujące na Arenie znani są też z polsatowskiego programu Ninja Warrior!

 

To wszystko powoduje, że atrakcje dla siebie można tam znaleźć w każdym wieku.

 

Movement Arena w ferie otwarta jest codziennie od 10:00 do 20:00, ul. Szkolna 4.

 

Więcej:

 

1 Komentarzy

Dodaj komentarz