Lipiec
19
niedziela
godzina:
20:00

Na Dywaniku u Marii – Muzyczne Konstelacje. Karina & Just_in/Danza Astrale

Bezpłatne
data zakończenia:
Suwałki, Plac Marii Konopnickiej

 

Muzyczne Konstelacje – pod takim hasłem odbędzie się tegoroczna edycja muzycznych spotkań w centrum Suwałk. Niedzielny koncert to niebanalna propozycja na wieczór z muzyką. Kolektyw dj-ski, w składzie Karina (Karina Sosnowska) i Just_in (Przemek Szejda), członkowie projektu Danza Astrale, sięgnie po komputery i kontrolery, i zaprosi widzów w świat muzyki elektronicznej. Na Dywanikowej scenie zabrzmią techno, house i electro.

 

Karina Miłość do dzielenia się muzyką narodziła się w niej w okresie wczesnoszkolnym, gdy grała z tzw. kaseciaków na imprezach klasowych 1-3. Bardzo szerokie zainteresowania muzyczne sprawiają, że w jej setach odnajdziemy zarówno czyste techno, jak i instrumentalny progressive house po etniczne elementy z dalekich krajów. Impreza z jej udziałem to prawdziwa muzyczna podróż. Więcej: https://www.mixcloud.com/karina-sosnowska/.

 

Just_in Muzyką interesuje się od kiedy pamięta. Bliski jest mu również taniec, jednak w pewnym momencie postanowił przejść na drugą stronę didżejki, by móc dzielić się swoją zróżnicowaną gatunkowo selekcją z szerszą grupą odbiorców. Głównym nurtem, wokół którego się porusza jest house, od którego potrafi odbić w najdalsze odmęty muzyki elektronicznej. Kolektyw dj-ski Danza Astrale współtworzy od około roku. Więcej: https://www.mixcloud.com/przemys%C5%82aw-szejda/.

 

DANZA ASTRALE to kolektyw dj-ski prezentujący muzykę elektroniczną z pogranicza techno, house oraz elektro. W jego skład wchodzą: Karina (Karina Sosnowska) i Just_in (Przemek Szejda), Siapa Bum (Maciek Łoziński) oraz graficzka Bler (Joanna Pszonak).

 

Kalendarium