Zatrzymani za kradzieże i posiadanie narkotyków

Kradzież i narkotyki suwalczanie zatrzymani

Policjanci z Suwałk zatrzymali 32-letnią kobietę poszukiwaną za kradzieże oraz 25-latka, który posiadał przy sobie amfetaminę i marihuanę. 

 

W poniedziałkowe (12.10) popołudnie uwagę policjantów patrolujących ulicę Waryńskiego w Suwałkach zwrócił młody mężczyzna, który nie miał zasłoniętego nosa i ust. Dodatkowo na widok mundurowych młodzieniec zaczął chować coś po kieszeniach. Już po chwili wyszło na jaw co. Policjanci ujawnili przy 25 latku dwa zawiniątka. Jedno z białym proszkiem, drugie z suszem roślinnym. Wstępne badanie narkotesterem wykazało, że zabezpieczone substancje  to amfetamina i marihuana. Zatrzymany usłyszał zarzut posiadania środków odurzających. Teraz jego dalszym losem zajmie się sąd. Za posiadanie środków odurzających grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

 

Mundurowi zatrzymali też 32-latkę poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Suwałkach. Kobieta wpadła w ręce mundurowych we wtorek (13.10) wieczorem w jednym z mieszkań na Osiedlu Północ. Poszukiwana była w związku z kradzieżami. Najbliższe 178 dni zatrzymana spędzi w areszcie.

 

Dodaj komentarz