Świąteczny konkurs dla najmłodszych

Konkurs dla dzieci Suwalski Park Krajobrazowy

Suwalski Park Krajobrazowy zaprasza uczniów klas 0-3 szkoły podstawowej, mieszkających lub uczących się na terenie czterech gmin: Wiżajny, Jeleniewo, Przerośl i Rutka-Tartak do udziału w konkursie plastycznym. 

 

Przedmiotem konkursu jest wykonanie ekologicznej kartki okolicznościowej z okazji świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku. Kartkę można wykonać przy użyciu dowolnych technik np. rysunek, malarstwo, grafika, technika mieszana. Kształt kartki dowolny, maksymalny format A5 lub A6, składana na pół. Oceniane będzie ujęcie tematu, pomysłowość, oryginalność, estetyka oraz technika wykonania. 

 

Prace wraz z kartą informacyjną i zgodą na udział w konkursie należy przesłać pocztą polską do siedziby Suwalskiego Parku Krajobrazowego, Malesowizna 24, 16-404 Jeleniewo do dnia 4 grudnia 2020 r. (piątek). Wyniki konkursu opublikowane zostaną na stronie internetowej oraz portalu społecznościowym Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Nagrody dla laureatów konkursu zostaną dostarczone do szkół w umówionym terminie lub przesłane pocztą polską na adres podany w wypełnionej zgodzie na udział w konkursie. Prace ocenione zostaną przez jury powołane przez organizatora. Laureaci konkursu otrzymają atrakcyjne nagrody i dyplomy. Szczegółowe informacje i wymagane formularze dostępne są na stronie internetowej Suwalskiego Parku Krajobrazowego. 
 

Dodaj komentarz