Turniej Strzelecki dla młodzieży

zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach

 

W dniach 2-3 lutego 2023 roku na terenie policyjnej strzelnicy przy ulicy Świerkowej odbędzie się Turniej Strzelecki dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych.

 

Komenda Miejska Policji w Suwałkach wraz ze Stowarzyszeniem Kolekcjonerów Broni Policyjnej KRYZA, Zarządem Wojewódzkim LOK w Białymstoku oraz Zarządem Klubu Strzeleckiego LOK ,,Wigry” w Suwałkach organizuje zawody strzeleckie o puchar Komendanta Miejskiego Policji w Suwałkach. Turniej odbędzie w dniach 2-3 lutego 2023 roku na terenie policyjnej strzelnicy przy ulicy Świerkowej 60. 

 

To już 12. edycja tego przedsięwzięcia, które od lat cieszy się dużym zainteresowaniem wśród młodzieży. Celem turnieju jest popularyzacja strzelectwa sportowego i ciekawa forma spędzania wolnego czasu. Drużyny reprezentujące poszczególne szkoły oraz osoby indywidualne zmierzą się o puchary i dyplomy.

 

Wszystkich chętnych do udziału w Turnieju Strzeleckim organizatorzy zapraszają do zgłaszania się i zapoznania z regulaminem (na stronie internetowej Komendy Miejskiej Policji w Suwałkach). Zgłoszenia na zawody strzeleckie przyjmowane będą do 1 lutego 2023 roku.

Dodaj komentarz