Utrudnienia drogowe podczas Blues Festiwalu

zamknięte dla ruchu kołowego zostaną fragmenty ulic w Suwałkach

 

Od czwartku (11.07) od godziny 20.00 do niedzieli (14.07) do godziny 6.00 zamknięte dla ruchu kołowego zostaną fragmenty ulic Kościuszki i Mickiewicza oraz parking przy ul. Hamerszmita.

 

Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w związku z organizacją imprezy plenerowej Suwałki Blues Festival od czwartku 11. lipca od godziny 20.00 do niedzieli 14. lipca do godziny 6.00 zostaną zamknięta dla ruchu kołowego poniższe ulice oraz parking:

  1. ul. Kościuszki (na odcinku od skrzyżowania z ul. A. Mickiewicza i ul. L. Waryńskiego do skrzyżowania z Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego) wraz z przyległymi parkingami,
  2. ul. A. Mickiewicza na odcinku od skrzyżowania z ul. T. Kościuszki do skrzyżowania z ul. Ks. K. A. Hamerszmita) wraz z przyległymi parkingami
  3. parking przy ul. Ks. K. A. Hamerszmita (na całej długości Parku Konstytucji 3 Maja)

 

Objazd będzie odbywał się ulicami: gen. J. Dwernickiego – T. Noniewicza – Wigierska – 24 Sierpnia – Zarzecze – Bakałarzewska – A. Mickiewicza – Ks. K. A. Hamerszmita – E. Plater – gen. W. Sikorskiego w Suwałkach.

 

Ponadto, w związku z ,,Paradą motocykli”, w dniu 13. lipca w godzinach 17.00 - 17.30 nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ulicach:
dwukrotny  przejazd kolumny pojazdów: ul. A. Mickiewicza – ul. L. Waryńskiego – ul. T. Noniewicza – ul. gen. J. Dwernickiego – ul. T. Kościuszki – Plac Marszałka J. Piłsudskiego – ul. Ks. K. A. Hamerszmita – ul. A. Mickiewicza w Suwałkach.

1 Komentarzy

Suwalczanin

10/07/2024

Słyszałem że Pan Nitras będzie miał oficjalne stoisko . Może ktoś zna w której to będzie bramie ? (trawa ,Maryśka -tego typu artykuły)

 

Dodaj komentarz