Rusza budowa kolejnej sygnalizacji świetlnej

przebudowa skrzyżowania ulic Gen. Z Podhorskiego i Jana Pawła II

Od poniedziałku (30.05) kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w ruchu drogowym w związku z przebudową skrzyżowania ulic Gen. Z Podhorskiego i Jana Pawła II.


Zarząd Dróg i Zieleni w Suwałkach informuje, że w związku z przebudową skrzyżowania ulic gen. Z. Podhorskiego i Papieża Jana Pawła II w zakresie wykonania sygnalizacji świetlnej i dedykowanego oświetlenia przejść dla pieszych oraz zmiany przebiegu przejścia dla pieszych, od dnia 30.05.2022 r. nastąpią utrudnienia w ruchu drogowym na ww. skrzyżowaniu.

 

Dodajmy, ze inwestycję realizuje firmy TELKOP. Prace pochłoną ponad 737 tysięcy złotych. W miejscu tym wielokrotnie dochodziło do kolizji, a samo skrzyżowanie generalnie uważane jest za niebezpieczne. ZDiZ zwraca się z prośba do kierowców oraz pieszych o zachowanie szczególnej ostrożności i zastosowanie się do wprowadzonego oznakowania.

3 Komentarzy

Wcale nie chodzi o bezpieczeństwo, tylko o wywalanie kasy w błoto. Rozwiązanie jest proste, zakaz skrętu w lewo z Jana Pawła w Podhorskiego i nie byłoby potrzeby budować kolejnych świateł 100m od innych, tych kilka, kilkanaście aut mogłoby zawracać na rondzie, teraz czekają nas korki aż do Pułaskiego - BEZSENS I WYWALANIE PIENIĘDZY

Dodaj komentarz