Apel o udostepnienie mieszkańcom boiska na stadionie lekkoatletycznym
Radni Sylwester Cimochowski i Zbigniew De-Mezer z klubu Razem dla Suwałk skierowali interpelację do prezydenta z prośbą o udostępnienie boiska piłkarskiego na stadionie lekkoatletycznym mieszkańcom miasta.


















