Spacerkiem po Suwałkach z przewodnikiem

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach, spacer z przewodnikiem

Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko zaprasza mieszkańców Suwałk i gości na tematyczne spacery po miejskich trasach turystycznych z przewodnikiem turystycznym.

 

Profesjonalnie wyszkolony przewodnik jest gwarancją dotarcia do miejsc najbardziej atrakcyjnych w mieście oraz posłuchania opowieści o historii miasta, jego mieszkańcach, bezcennych zabytkach, tradycjach i kuchni, których nie znajdziemy w książkach i przewodnikach turystycznych. Tematyka spacerów związana będzie z historią, zabytkami i znanymi postaciami Suwałk. Impreza dofinansowana ze środków Urzędu Miejskiego w Suwałkach.

 

  • Terminy: 31 lipca (sobota), 14 sierpnia (sobota), 12 września (niedziela).
  • Zbiórka: Centrum Informacji Turystycznej w Suwałkach, ul. ks. K. Hamerszmita, godz. 10.00 – I grupa, godz. 13.00 – II grupa. Czas zwiedzania: ok. 2 godzin.
  • Wymagania: udział w imprezie jest bezpłatny. Ze względu na sytuację epidemiologiczną prosimy o dostosowanie się do obowiązujących wytycznych w zakresie bezpieczeństwa.
  • Więcej informacji: Polskie Towarzystwo Turystyczno-Krajoznawcze, Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko, e-mail: poczta@suwalki.pttk.pl lub ania.rom@gmail.com, telefon do biura: 509 524 855,

 

fdsfds

Dodaj komentarz