Odbierz darmową wejściówkę na spotkanie z Katarzyną Bondą

Katarzyna Bonda w Suwałkach

Od środy 9 września od godziny 9.00 można odbierać darmowe wejściówki na spotkanie z autorką kryminałów, Katarzyną Bondą.

 

Dyrektor Muzeum Okręgowego w Suwałkach Jerzy Brzozowski zaprasza w czwartek (10.09) na wieczór autorski Katarzyny Bondy. Spotkanie z autorką  rozpocznie się w Muzeum Okręgowym w Suwałkach o godzinie 18.00. Wieczór autorski poprowadzi Jolanta Sztachelska. 

 

Z racji, że spotkanie cieszy się dużym zainteresowaniem, a liczba miejsc z powodu pandemii koronawirusa jest ograniczona, Muzeum Okręgowego w Suwałkach przygotowało wejściówki, po które można zgłaszać się do sekretariatu muzeum od środy 9 września br. od godz. 9.00. Przy odbiorze wejściówek trzeba będzie wypełnić stosowną ankietę personalną.

 

2 Komentarzy

Ach, kryminały w Suwałkach to my realizujemy na żywo, po co nam fikcja. Mieszamy w kotle z odrobiną krwi dziewicy, zaś pentagram narysowany smołą pod Prokuraturą. Białorusini nie przejechali przez granicę, a tak bardzo byli potrzebni, bo kogoś strach z wieczora obleciał. Ciężkie leki psychotropowe na uspokojenie pora zacząć już przyjmować. Miedziaki brzęczą za usługi, jedna żmijka ciągnie drugiej, wieś tańczy i śpiewa, tylko że już nie jest tak zabawnie na tym balu. Świeczki się palą na wietrze, czekamy tylko na krwawe ofiary i tajemnicze zniknięcia. Kto zyskuje wolność, a kto traci? Dowody zbrodni pojawiają się i znikają, to miasto latających noży i sztyletów, kwiatów czerwonej róży, koloru purpury i samego Diabła, który jest, a go tu nie ma. 666 

Dodaj komentarz