POMOCNIK PRODUKCJI

Firma Salag – wiodący producent kompozytowych desek tarasowych, listew przypodłogowych, paneli podłogowych i ściennych, właściciel wielu patentów i innowacyjnych technologii poszukuje osób na stanowisko:

Opis stanowiska:

·Zasilanie maszyn odpowiednim surowcem

·kontrolowanie ilości tworzywa w maszynie wytłaczającej

·prace pomocnicze przy linii produkcyjnej

·dbanie o porządek w miejscu pracy

·pomoc przy pakowaniu listew

·sprawdzanie jakości wytwarzanych produktów

·współpraca z operatorem maszyn

Wymagania:

·wykształcenie zawodowe lub techniczne

·gotowość do pracy w systemie zmianowym

·zdolności manualne

·otwartość i komunikatywność

Oferujemy:

·umowę o pracę

·atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy

·możliwość awansu zawodowego i szkolenia się na operatora maszyn

·pakiet socjalno-sportowy

·specjalne zniżki na produkty firmowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV z dopiskiem „Pomocnik produkcji” na adres hr@salag.com

Nie zapomnij dołączyć klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanym CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).

Informujemy, że Administratorem danych jest Salag Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Suwałkach, ul. Szafirowa 5. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dn. 26.06.1974r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne. Pełną informację o ochronie danych osobowych dla kandydata znajdziesz tutaj: