Już w ten weekend IV Targi Dewelopersko - Wnętrzarskie „Racis Development i PSB Importex”

IV Targi Dewelopersko - Wnętrzarskie  „Racis Development i PSB Importex”

W dniach 24 - 25 września na terenie inwestycji „Piano Park” w północnej części Suwałk przy ul. Pileckiego odbędą się IV targi „Racis i Importex”. Podczas targów będzie można obejrzeć między innymi trzy wykończone pod klucz apartamenty o przekrojowych wielkościach.

 

Początek jesieni to kolejna edycja targów dewelopersko -  wnętrzarskich. W tym roku impreza odbędzie się w dniach 24 - 25 września na terenie inwestycji „Piano Park” przy ulicy Pileckiego w Suwałkach (na terenie inwestycji Piano Park). Targi odbywają się w sobotę w godzinach 10 - 17, a w niedzielę od 10 do 15.

 

Wydarzenie jest wspólnie organizowane z suwalskim liderem segmentu materiałów wykończeniowych – Firmą PSB Importex, która przygotowała specjalne upusty i rabaty na zamówienia dokonane w dniu targów jak również osób nabywających mieszkania w inwestycji Piano Park. W ofercie firmy klienci znajdują asortyment zarówno klasy ekonomicznej jak i premium, a wykwalifikowany personel dopasuje wyposażenie w zależności od potrzeb klienta. Będzie też możliwość zapoznania się z projektami pomieszczeń w różnym stylu na stoisku projektanta czy omówienia wykonania wstępnego projektu własnej łazienki.

 

Specjalnie dla odwiedzających targi Gości przygotowane zostaną  wyjątkowe pokazy wybranych apartamentów w zrealizowanym budynku. Pierwszy z nich to przestronny, w pełni wykończony i zaaranżowany apartament o powierzchni 62 m2 i kolejne, mniejsze 50m2 i 36m2  w stanie pod klucz. Goście targów będą mogli naocznie zapoznać się z wyglądem apartamentów i mieszkań realizowanych przez firmę Racis Development. Jest to IV edycja targów dewelopersko  - wnętrzarskich organizowanych przez firmę Racis Development i PSB Importex i jak do tej pory są to największe targi w regionie o takim profilu. W tym roku odwiedzić będzie można około 30 stoisk z branży budowlano - wykończeniowej.

 

 

racis

 

Na targach prezentować się będą najbardziej polecani producenci armatury łazienkowej, płytek kuchennych, łazienkowych czy podłogowych, mebli łazienkowych, grzejników  tj. GROHE, CERSANIT, DEFTRANS, OMNIRES, ALPLAST ROCA, GEBERIT, NETTO CERAMIKA, TUBĄDZIN, PRZYSUCHA i wiele innych. Odwiedzić również będzie można ekspozycje targowe i stoiska z meblami kuchennymi i wyposażeniem kuchni: PYRAMIS, STOLKAR, FRANKE, GALICJA.  W tej edycji targów zaprezentuje się również firma MAX ELEKTRO-ARDOM z RTV i AGD, jak również Salon Meblowy LUDWIK z meblami młodzieżowymi i dziecięcymi, jak również producenci farb i dekoracji : DULUX, GARDINIA, REIS. Na targach będzie można zapoznać się z ofertą zakupu drzwi podłóg i paneli, marek: SALAG, VOSTER, CLASSEN, KRONOORYGINAL, KRONOPOL, INVADO, ERKADO.  

 

Wystawcy będą prezentować swoje materiały w hali garażowej, dzięki czemu odwiedzający nie będą narażeni na warunki atmosferyczne. W czasie imprezy targowej będzie można zapoznać się szczegółowo z ofertą zakupu apartamentów w inwestycji: Piano Park, Perła Południa, Villa Park & SPA. Specjalnie dla najmłodszych Gości targów organizatorzy Racis Development oraz PSB Importex przygotują słodki poczęstunek, a na dorosłych czeka aromatyczna kawa. Serdecznie zapraszamy. Wjazd i wejście na targi główną bramą wjazdową na Osiedle Piano Park.

 

Dodaj komentarz