Będą ścigać się na hulajnogach

Sport, rywalizacja i integracja – to kolejna propozycja Fundacji Teraz Wschód

Sport, rywalizacja i integracja – to kolejna propozycja Fundacji Teraz Wschód, skierowana do wszystkich tych, którzy są spragnieni dobrej zabawy. Już w najbliższą sobotę 14. maja w Parku Konstytucji 3 Maja odbędzie się wyjątkowy wyścig.

 

Hulajnoga, to aktualnie popularny środek transportu i forma aktywności na świeżym powietrzu. W ostatnim czasie jedna z firm udostępniła Suwalczanom możliwość wypożyczenia elektrycznej hulajnogi. Czas sprawdzić jak radzimy sobie z jazdą na niej. Czas na wyścig na hulajnogach. Śmiałkowie będą mogli wziąć udział w zawodach w różnych kategoriach wiekowych: dzieci, młodzież, dorośli i seniorzy. Do pokonania będzie dystans ok. 100 m. Dla najlepszych przewidziane są pamiątkowe koszulki. Do udziału w akcji zapraszamy wszystkich mieszkańców Suwałk i okolic, turystów, a także osoby z Ukrainy.  Ważną informacją jest fakt, że aby wziąć udział w wydarzeniu nie trzeba mieć własnego sprzętu. Organizatorzy zapewniają udostępnienie hulajnogi na czas zawodów.

 

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Teraz Wschód. Misją Fundacji jest wyrównanie szans dla dzieci i młodzieży na rozwój sportowy, intelektualny i kulturowy. Wszystkim organizowanym przez nas wydarzeniom przyświeca jeden cel – zbiórka funduszy na stypendia sportowe dla wybitnie utalentowanych sportowców. Więcej o działalności Fundacji można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/fundacja.teraz.wschod/.

 

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podlaskie Lokalnie NOWEFIO 2021-23” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich NOWEFIO na lata 2021-2030.

 

hulajnogi-wyscig

Dodaj komentarz