Zamiast połączenia Suwałki - Warszawa jest linia Suwałki - Augustów

Likwidacja autobusowego połączenia Suwałki - Warszawa

PKS Nova Oddział Suwałki poinformował w piątek (16.09) o likwidacji połączenia Suwałki - Warszawa i uruchomieniu linii Suwałki - Augustów.

 

Zmiany w kursowaniu ogłosił dziś suwalski oddział PKS Nova. Jak wynika z komunikatu, na stałe znika połączenie z Suwałk do Warszawy. Przypomnijmy, że w marcu bieżącego roku spółka połączenie do stolicy zawiesiła, tłumacząc się niską frekwencją pasażerów oraz rosnącymi kosztami jej utrzymania. Linia została przywrócona na okres wakacji, ale dnia 13. października zostanie zlikwidowana. Z kolei połączenie do Gdańska od dnia 19. października zostanie ograniczone do dwóch dni w tygodniu - piątku i niedzieli. Również od 19. października uruchomione zostaną linie Suwałki - Augustów i Augustów - Białystok. 

 

15 Komentarzy

a co do pustych autobusów ma władza? sami pracownicy PKS domagają się zamykania nierentownych  linii , z czego mają dokładać?

Przecież w PKS Nova rządzi PO-PSL, a nie PiS. PO-PSL wszystko by zlikwidowali i wysłali Polaków na szparagi do Rajchu.

Suwalczanin

17/09/2022

To jest wina Urzędu Marszałkowskiego, który na stanowisko Dyrektora w Suwałkach powołuje osobę nie mającą żadnego doświadczenia w kierowaniu firmą. Takie są później skutki takiego kierownictwa. Szkoda ludzi którzy korzystali z usług tej Firmy. Koniec już blisko. 

PiSwyborca

17/09/2022

Sami obrońcy towarzysza Zielińskiego …a co ten poseł robi dla miasta? Słucham …Rail Balti a przez Ełk - poseł Kossakowski, Via Carpatia przez Ełk - poseł Kossakowski , Via Baltica przez Ełk - poseł Kossakowski . Suwałki są w czarnej doopie , nie mówiąc o Augustowie czy Sejnach . Gdzie jest wyrównywanie szans jak obiecał PiS? Nie zostawimy Polski B - tak krzyczała premier Broszka

Alex

20/09/2022

Dodane przez Jan w odpowiedzi na

Ty pewnie głosowałeś i teraz masz się czego wstydzić.

Żak ekspres nie narzeka na brak pasażerów do Warszawki, wręcz przeciwnie wiele kursów dubluje wypuszczając dwa autobusy jednocześnie, w tym jeden piętrowy. Wszystkie mają pełne obłożenie. 

A NOVA NARZEKA NA BRAK PASAŻERÓW. 

Ciekawski Lewak

19/09/2022

Dodane przez Turysta w odpowiedzi na

.... Nie da rady, dechy ukradną, a potem spalą w piecu z  oponami i meblami, takie czasy Panie....

Dodaj komentarz