Duet trenerski poprowadzi Wigry

Kamil Lauryn i Dariusz Koncewicz nowymi trenerami suwalskich Wigie

Kamil Lauryn i Dariusz Koncewicz nowymi trenerami suwalskich Wigier. W poniedziałek (04.07) rozpoczną przygotowania do startujących w sierpniu rozgrywek IV ligi podlaskiej.

 

Nowi trenerzy od lat związani są z suwalskim klubem. Kamil Lauryn to były zasłużony piłkarz Wigier który reprezentował barwy biało-niebieskie w rozgrywkach od IV do I Ligi. Miał wielki wkład w większość sukcesów Wigier. Po zakończeniu kariery piłkarskiej związał się z klubem jako trener zespołu rezerw Wigier. Następnie prowadził Dąb Dąbrowa Białostocka oraz asystował w trzecioligowym Zniczu Biała Piska.

 

Drugi z trenerów – Dariusz Koncewicz po zdobyciu tytułu magistra na Akademii Wychowania Fizycznego im. Józefa Piłsudskiego w Warszawie Filia w Białej Podlaskiej, rozpoczął pracę z młodzieżą jako nauczyciel wychowania fizycznego. Od 2012 roku trenował młodych piłkarzy w Akademii Piłkarskiej Wigry Suwałki. Od trzech lat prowadził z sukcesami grupy młodzieżowe. W 2020 roku został członkiem Wydziału Szkolenia przy Podlaskim Związku Piłki Nożnej, a od stycznia 2022 był asystentem rezerw suwalskich Wigier.

 

Dodajmy, że w ubiegłym tygodniu z klubem pożegnał się dotychczasowy sztab trenerski. To Grzegorz Mokry, Karol Salik i Donatas Vencevičius. Umowy ze sztabem szkoleniowym zostały rozwiązane za porozumieniem stron.

5 Komentarzy

Pan Koncewicz jest faktycznie trenerem, drugi to chyba niekoniecznie.. Co on teraz robi? 

kibic 68

04/07/2022

"Stary'" Mazur jak zobaczył ostatnie doniesienia nt.Wigier to spadł z "pryczy" Śmiejemy się z pis-u że obasadza niekompetentnych prezesów.

To nie lepiej bylo zaczac od okregowki i awansowac do IV ligi? Przynajmniej kibice mieliby radoche...bo raczej do III ligi nie mamy szans na awans...

Anonymous

04/07/2022

proponuje aby pani Sidorek została dyrektorem ds kontaktów z Polonią Raczki. Raczki niedaleko, koszty nieduże, a kasa sie przyda. Jakieś marne 10 patoli chetnie przytuli.

Koncuś pokazał, że umie zająć się dziećmi to i chyba z większymi sobie poradzi - choć są bardziej rozwydrzeni i zepsuci ale Pan L......n to raczej powinien się zająć swoimi dziećmi a za zasługi to kiedyś za PRL medale dawali

Dodaj komentarz