Komórka Autonomicznych Nacjonalistów powstała w Suwałkach

Autonomiczni Nacjonaliści Suwałki

Suwałki są kolejnym miastem w Polsce w którym zawiązała się komórka Autonomicznych Nacjonalistów – działaczy pragnących w niezależnych strukturach prowadzić aktywność na polu nacjonalistycznym. 

 

Członkowie grupy informację przekazali w mediach społecznościowych. Jak sami się określają, są grupą ludzi, których powiązała jedna myśl oraz pogląd na otaczającą nas rzeczywistość. - Wyznajemy drogę walki o rozwój i dobrobyt polskiego Narodu, a także o cywilizacyjną i kulturową rekonkwistę naszego kraju oraz kontynentu. Nie możemy dłużej przyglądać się biernie atakom lewackich środowisk, "gimbo prawicy" i chorych ideologii na nasze społeczeństwo, a najbardziej młodych ludzi (przyszłości Narodu Polskiego). Nasza działalność nacjonalistyczna pod wieloma aspektami istniała w Suwałkach od dawna, jednak nie pod oficjalnym szyldem "ANS" - przekazali. 

 

Więcej informacji na temat idei i ich działalności ma się pojawić w najbliższym czasie. Jak dotąd informują o udziale w akcjach w innych miastach, jak np. w minioną sobotę w Gdańsku, gdzie odbył się nacjonalistyczny pochód zorganizowany pod hasłem "Nigdy więcej bratnich wojen".

 

 

Źródło: Autonomiczni Nacjonaliści Suwałki

16 Komentarzy

W imię pana

09/09/2020

Walka z kapitalizmem,
nacjonalizm,
okultym,
prześladowanie homoseksualistów,
straszenie emigrantami, "innymi", BLM,
biała rasa,
kult siły.

Jak to się razem nazywa, no jak ?

Ja wiem co myśleć, jestem z Wami biali Bracia, a także z samym diabłem, Jaćwingowie to moi przodkowie z Czajewszczyzny. Przywołałem ostatnio zarówno samego szatana jak i wujka Adolfa Hitlera, aby porozmawiać o jego ideologii i popieram ją szczerze, zapraszam Was na rytuał okultystyczny. Razem i wspólnie przejmiemy Suwałki, Polskę i Europę, a na końcu cały świat. Ja mam lepsze prochy na handel i lepsze noże niż Wy macie, czarne jest białe, a białe jest czarne i nie powie nam nikt ,że jest inaczej. Gdzie i jak można do Was wstąpić, a przynajmniej porozmawiać co wspólnie możemy?

Suwalczanin

10/09/2020

A gdzie mowa o okultyzmie?
Prześladowaniu?

Białej rasie?

Kulcie siły?

A wracając to fajnie, że młodzi coś się angażują, czy to po lewej czy po prawej stronie.

Czy przyjść i pomóc go poprawnie udostępnić? Jeżeli myślisz sobie że to żart, to to nie jest żart. Myślimy, aby tutaj coś stworzyć i dobrze byłoby w tym nie przeszkadzać, a do tego potrzeba ANS.

Polak Mały

10/09/2020

a dla nieuków polecam Wikipedię. by poznać jakie mamy rodzaje nacjonalizmu i czy nacjonalizm to zawsze jest faszyzm...

 

Doceniam za zaangażowanie i oddanie. Teraz trochę konkretów, to nie ja przyjdę do was tylko wy przyjdziecie do mnie. Jest takie znane wam miejsce w pod suwalskim lesie.. niedługo posłuży do tego do czego powinno posłużyć. Zostanie ono miejscem spotkań, a także czegoś więcej po moim powrocie z planowanego wyjazdu, abyśmy zyskali rozgłos. W najbliższych latach będzie wiele zmian w Suwałkach, które będą strategicznym miejscem dla zła, które nie jest złem.

A może żmijki zrozumiecie że podziały są niepotrzebne, bo zaraz was podzielimy na części? Rdzenna ludność sięgając daleko wstecz zajmowała tak samo ziemie obecnej rosji, kraje ludności, którą teraz nazywacie "słowiańskie" i wszyscy żyli zgodnie dopóki nie popier***ło się wam w głowach i każdy z osobna nie zechciał władzy i nie przestaliście się ze sobą dogadywać jak ludzie. Teraz ta równowaga będzie przywracana stopniowo. Dajecie się wkręcić w jakieś prowokacje polityczne i gangsterki, która ma was dzielić i nie myślicie samodzielnie. To zacznijcie w końcu

Dodaj komentarz