Wyremontowali kolejną drogę powiatową

Remont drogi Filipów - Przerośl

Zakończyły się prace przy remoncie drogi powiatowej Nr 1092B Filipów - Przerośl - granica województwa.

 

W miniony piatek (24.07) dokonano odbioru technicznego remontu nawierzchni odcinka drogi powiatowej o długości około dwóch kilometrów. Prace obejmowały wykonanie warstwy wyrównawczo-wzmacniającej z betonu asfaltowego, warstwy ścieralnej z betonu asfaltowego oraz poboczy z mieszanki kruszywa naturalnego.

 

Wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego dla obciążenia ruchem KR2 ma znacząco wpłynąć na poprawę stanu bezpieczeństwa ruchu drogowego oraz na komfort jazdy. Modernizacja drogi możliwa była dzięki dofinansowaniu z Funduszu Dróg Samorządowych w kwocie 293 716,14 zł. Całkowity koszt prac wyniósł 594 920,39 zł. 

 

Foto: Powiat Suwalski

9 Komentarzy

mietek

27/07/2020

Ja wszystko rozumiem. ALE, czy można napisać "Wyremontowano kolejna drogę powiatowa" ? zamiast -wyremontowali...?

Brzmi lepiej, lepiej przyswajalny zwrot. 

W tytule zawarte domyślne- "oni" stawia Was/Nas obok wydarzeń związanych z naszym regionem. Taka propozycja...

Aloizy

28/07/2020

Dodane przez mietek w odpowiedzi na

A może to Oni czyli wójt ze starostą i radnymi wyremontowali drogę. No wzięli łopaty, grabie i wyremontowali. Oni, nie my dla jasności.

kierowca

28/07/2020

W tytule: "wyremontowano drogę Filipów - Przerośl - granica województwa" Dzisiaj nią jechałem, można koła pourywać, nawierzchnia składa się z tysiąca  smołowych placków.  Przede mną jechał beczkowóz i rozlewał smołę. Potem ekipa sypała piasek, i jakiś facet ubijał to butami. XXI wiek! 

Drogi w gminie Przerośl to jedna wielka tragedia. Wyboje, dziury, łata na łacie. A wójt i radni robią sobie zdjęcia przy otwartym 2-kilometrowym odcinku drogi....Masakra....

Gerwazy

01/08/2020

Fotki zrobione? To teraz chłopaki zakasać rękawy, łopaty w ręce i do remontu kolejnego kawałka dziurawych gminnych dróg. Możecie wziąć do pomocy innych radnych PiS :P

Dodaj komentarz